Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Újrakezdők, mozaik családban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdők, mozaik családban élők. Hogyan lehet hosszú kapcsolatból kilépve gyerekekkel újrakezdeni? Hogyan lehet tovabb lépni?

Figyelt kérdés
Adott vagyok én 11 év után 2 gyerekkel. Adott az új partnerem 7 év után 1 gyerekkel. Én közös megegyezéssel váltam mert kiégtünk. Megviselt, de túl vagyok rajta. Párom nagyon szerette az akkori párját, aki megcsalta. Majd belepusztult.Megismerkedtünk. először csak barátság voot 1 évig. Nem álltunk készen kapcsolatra. Majd immár 1 éve együtt vagyunk. Nem lakunk együtt, de napi szinten mindent együtt csinálunk. Mégis folyton felmerül bennem a kérdés, meddig tart még. Egyreszt bizalmamat vesztettem a kapcsolatokban miután minden különösebb ok miatt pusztán elhidegülés miatt széthullott a családom. Másrészt a mostani páromon bár látom hogy tovább akar lépni velem és ezt bizonyítja is, mégis érzem rajta hogy ez nehéz neki. Nagyon megszenvedte a válást és néha azt érzem még mindig siratja a multját. Ilyenkor próbálok nagyon türelmes lenni. Várni, hogy idővel szorosodjon köztünk a kötelék és az új élmények a régiek helyébe lépjenek. De vajon mennyi idő mire hátra merek dőlni a kapcsolatban? Fog e engem valaha úgy szeretni mint a gyereke anyját? Nehéz újrakezdőnek lenni szerintem. Az ember multat cipel a hátán és nem csak magát nézi hanem a gyerekeit is. Van jó tanács vagy sorstárs itt esetleg?

2021. nov. 7. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Idősebben is megcsaphatja az exsiratókat a hatalmas szerelem újra és másba.


Én ebben voltam. Ilyennel.

Nagy felkavaró szerelem aztán meg az elmúlt benne csak úgy.


Szóval várni nem érdemes. Szerintem

Mert ha valakiben soká éled csak meg a tűz az tartós sem lesz úgy nez ki. A nehezen szeretők vagy nehezen kötődő emberek érdekesmód hátrafelé amikor kitenkintgetnek vagy lelépnek es elcseszik az egészet abban viszont irtó gyorsak valahogy.


Nehezen szeretnek konnyen lelépnek. Es tényleg csak olyanok miatt sírnak es az az igazi csak, akik csalják őket, meg azok után futnak. A r.bancos vadászós csajok az etalon. Na az mellett kitartanak de csak amig olyan a nő.

2021. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem vagytok szerelmesek, ez sosem lesz tartós kapcsolat, max. érdekből és jobb híján. Tök mindegy, mi van a múltadban, hány gyereked van, ha túl vagy az exen és szerelmes leszel, akkor minden sokkal egyszerűbbé válik. Nélküle van ez a nyűglődés, ami nálatok.
2021. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy ez nekem sem tűnik szerelmi kapcsolatnak. Te szerelmes vagy? Ha nem, akkor miért vagy vele? Szerinted ő szerelmes beléd? Én nem tartom nagyra a szerelmet, mert tényleg elmúlik, de egy valódi kapcsolathoz ALAP. Nem elég hozzá, de nem is megkerülhető. Belegondoltál abba, hogy ti miért vagytok együtt?
2021. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szeretjük egymást. És közös jövőben gondolkodunk. A gyerekek is elfogadtak minket, szeretik egymást. Csak mindez nagyon lassan alakult ki és lehet még tovább fejleszteni, mélyíteni. Azt gondolom hogy ez a normális. Volt nekem szerelem villámcsapásra is a válásom után. 1 hónap csoda. Csak utána nem volt hova tovább. Nem tudtunk közös jövőt építeni.

Miért vagyok vele? Átélte amit én, tudja mi az a kapcsolat mi az az apaság. Együtt gyógyultunk, egymást támogattuk. Végigkisértem az átmenetet ahogy egyre inkább hozzám kezdett húzni,engem keresett, velem töltötte az idejét. Eljött a nap amikor már láttam hogy nemcsak a baratom akar lenni. Aztan eljött az első közös nyaralás, a csaladi összejövetelek és a nap amikor elöször csúszott ki a száján higy szeret. Azért vagyok vele mert egy újrakezdest látok benne. Csak a mult egyenlőre beárnyékol.

2021. nov. 7. 20:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha most bizonytalan vagy mellette az nem fog változni. Sajnalom.
2021. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de nekem az, amit leírtál, nem szerelem. És én nem a villámcsapásról beszéltem, azért sokféle szerelem van. Szerinted mi történik, ha tényleg szerelmes lesz valakibe? Mert bocs, ezek alapján most nem szerelmes, összehoztatok egy szép támogató kapcsolatot. Nem a szeretetet kérdőjelezem meg, de így azért nehéz szenvedélyt csiholni. Ez inkább egymásba kapaszkodás, ahogy írtad is, együtt gyógyulás. Szenvedély? Vagy az már nem is kell? Mi lesz, ha neki kelleni fog? Elhiszem, hogy emberileg szeretitek és nagyra tartjátok egymást, de komoly tétem lenne arra, hogy ez nem szerelem, csak kapaszkodás.
2021. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
En mozaikcsaladban vagyok, 2 tini gyerek innen 1 felnott gyerek onnan. Mar 2 eve mukodik, minden a legnagyobb rendben. Viszont mi rendesen vegigcsinaltuk, randik, nyaralasok, sok minosegi ido, sokretu de tobbnyire kozos erdeklodesi kor. En is jobban viselkedem, mint az elozo hazassagomban, es belole sem jott meg elo a sarkany. Mintha vegtelen turelmunk lenne egymashoz. Rengeteg idot toltunk parkapcsolati videokkal, konyvekkel, mozaikcsaladokrol. A legjobb arcunkat tudjuk adni hozza, talan azert ilyen konnyu.
2021. nov. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%
Ne haragudjatok, nekem a gyomrom felfordul ettől a mozaikcsaládosditól. Nem jó a gyerekeknek sem... Nem természetes.
2021. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem nélkül nem lesz igazi kötődés. Nyilván kialakul valamennyire idővel is, de 10 év alatt se tud olyan erős kötődés létrejönni, mint amit a szerelem egy pillanat alatt létre képes hozni. Ez a különbség. Együtt vagytok a magány ellen, de ez nem szerelem és mindig hianyerzettel fog járni.
2021. nov. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van a 9-es válaszolónak.
2021. nov. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!