Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy azon paráztatok, megfelelőek lesztek-e hosszú, komoly kapcsolatra? A házasság is opció.

Figyelt kérdés
Nekem eddig 2 "komoly" kapcsolatom volt, az egyik 1 évig tartott, a másik kettőig. A mostani barátomnak kettő kb 10 éves kapcsolata volt (nagy köztünk a korkülönbség) és nagyon úgy tűnik, hogy velem tervezi az életét, célozgat a lánykérésre is. Mivel sosem volt túl hosszú kapcsolatom, azon aggódom, hogy mi történik mondjuk akkor, ha elmúlik a szerelem? Mert egy házasságban, hosszú együttélésben gondolom eljön ez a pont. Nem tudom mi van utána, mi van 4-5 év múlva és hasonlók. A lényeg hogy mi van, ha nem vagyok erre alkalmas? Tudom ez tiszta hülyeségnek hangzik, mégis félek ettől, nem ismerem magam ilyen szituációban. Az tény, hogy nagyon nagyon szeretem a barátomat, ha megkérne örömmel igent mondanék, de mégis parázok rajta. Másnál volt ilyen? Át tudtatok lendülni ezen?
2021. okt. 6. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem parázol, csak hagyod, hogy szeressen és viszont szereted őt, meglátod hogy hogyan rohan az idő, és akkor már nem is amiatt fogsz aggódni, hogy mi lesz később, hanem legszívesebben lelassítanád valahogyan az idő múlását is, csakhogy még többet vele lehess!


Nekem sajnos nem volt még 3 hónapnál hosszabb kapcsolatom, úgyhogy nem tudom hogyan reagálnék ha valaki komolyabban állna hozzám... Jó is lenne. :)

2021. okt. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes teljesen jókat ír. Csak hagyd megtörténni. Vőlegényem előtt nekem se volt túl hosszú kapcsolatom, a max valami másfél év volt. Vele meg már 6 éve együtt vagyunk, és minden rendben. Égető szerelem nincs már, de szeretjük egymást, vannak unalmasabb, vagy épp leterheltebb időszakok (pl munka miatt), de olyankor összekapjuk magunkat, elmegyünk randizni, felszítjuk a tüzet. Annyi a különbség egy rövidebb kapcsolathoz képest, hogy tudatosan tenni kell egy idő után azért, hogy megmaradjon az intimitás. De erre teljesen jók a közös programok, randik, flörtök, szexi meglepik.
2021. okt. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem, inkább azon gondolkoztam, hogy készen állok-e, akarok-e hosszú, komoly kapcsolatot.

Ha ezekre nem kifejezetten az egyértelmű igen a válasz, akkor valószínűleg nem is nagyon alkalmas rá az ember.

2021. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj emiatt, csak sodródj. Én személy szerint pont emiatt nem mondanék igent első 2-3 évben, mert ki tudja, mi van a rózsaszín köd után. :) és nem csak a magam, hanem a másik részéről is.

Egyébként, egy 7 éves kapcsolattal a hátam mögött annyit tudok mondani, hogy tényleg fel sem tűnik, hogy szaladnak az évek, ha tartalmasan telnek. Erre kell mind a kettőtöknek törekedni és akkor nem lesz gond. :)

2021. okt. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 Simán igent tudnék mondani, azzal nincs problémám, inkább csak a tapasztalatlanságom miatt aggodalmaskodom.


De köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, igyekszem a görcsölést mellőzni, és csak megélni a dolgokat.

2021. okt. 6. 22:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Bennem csak akkor voltak kételyek, mikor nem a megfelelő személlyel voltam együtt.
2021. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!