Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy házas férfiba akinek családja van,lefeküdtem vele ,mivel tudtam hogy nem lehetek vele ismerkedtem, és egy kedves sráccal megismerkedtem,és összejöttünk, de úgy érzem a másik férfiba vagyok szerelmes, hogyan szeressek ki belőle?

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 07:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd, ne vedd fel ha keres, mi ezen olyan bonyolult? Idovel elmulik ha nem taplalod.
2021. nov. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Alfa özvegy lettél. Ebből már nem nagyon van visszaút.
2021. nov. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
Incelkedünk, incelkedünk? 🥱 Neked mindenki alfa, aki volt már nővel? 🤦‍♂️
2021. nov. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%

Nem. Viszont ha valakibe úgy bele tud totál szerelmesedni egy nő (jelen esetben a kérdező), hogy a férfi házas és csak a farkát teszi bele a nőbe... nos az a férfi gyanúsan alfahím.


(Femcsiskedünk, femcsikedünk? 🤪)

2021. nov. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
#4 És ha férfi vagyok? Akkor biztos alfa, mert voltam már nővel, sőt, szerelmes is volt belém. Minden nap tanul újat az ember magáról.
2021. nov. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Alfa, te? Az alfák nem gyakoriznak. Ők jól érzik magukat és eszükbe sem jut anonim fórumozni. A prostikat meg ne számold bele. Az órabéres szerelemtől nem leszel alfa.
2021. nov. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!