Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizonytalan vagy a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan vagy a párommal kapcsolatba nagyon szeretem de úgy érzem már nem vagyok bele szerelmes viszont megismerkedtem valakivel akibe azthiszem beleszerettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A történethez hozzátartozik hogy a barátomnál keresve se találnék jobbat a tenyéren hordoz míg a másik srác egy nagy nőcsábász bár tele van szeretettel.

2018. nov. 22. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Én egyiket se választanám. Ha már nem szeretem a páromat, mért lennék vele? Csak neki okozok ezzel rosszat. Ha igazán szereted, mint ember akkor elengeded. Megérdemli, hogy valaki viszont szeresse. Vagy próbálj mélyebbre ásni... mért nem szereted már? Meguntad? Nincs meg a rózsaszín köd? Egy idő után minden kapcsolatban eltűnik a "lángoló szerelem" csak rajtatok múlik, hogy utána együtt maradtok/megpróbáltok megoldást keresni a problémára. Ami a "rosszfiút" illeti addig ne kezdj vele még le nem zárod a dolgot a pároddal. A te lelkiismeretednek sem tenne jót ha megcsalnád. Fogj egy papírt és ülj le. Írd fel a pozitív és negatív dolgokat a párodról és a kiszemeltedről. Tisztábban fogod látni a dolgokat, minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek.
2018. nov. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Milyen számító, szánalmas kis nőcske vagy. Bele vagy zúgva a rosszfiúba, de nem akarod a jószívű balekot elhagyni miatta, mert az a hülye alád pakol mindent meg úgy ugrik, ahogy te fütyülsz. Nem mered a biztosat elhagyni a bizonytalanért, mert nagyon jól tudod, hogy ott te kerülnél abba a szerepbe, amibe most a pasidat tartod. Felesleges neked mondani bármit, mert előre látom, mi lesz ennek a vége: a másik ágyába fogsz bújni, aztán hazamész a fix partnerhez.
2018. nov. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ócska gondolkodásod és a jellemed...te vagy az a tipikus számító kis szipirtyó, akik miatt előítéletek vannak a férfiakban.
2018. nov. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szakál Evelin, én kemény vagyok, te meg (ahogy írtam) egy szánalmas, számító kis nőcske. :) Puszi.
2018. nov. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hagy el a mostani pasidat mert olyat érdemelne aki értékeli ha a másik figyelmes, odaadó vele.

Menj az új pasihoz, had használjon és kapd tőle azt amit megérdemelsz.

2018. nov. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

A szerelem elmúlik. De az, hogy nem találnál nála jobbat, az nem. Ne válaszd a nőcsábászt, próbálj meg "kigyógyulni" belőle. Csak a kaland csábít most, de hidd el elmúlik ez a lángolás is, lehet ha jobban megismered.

Sajnálom, hogy a többiek ilyen válaszokat adtak. Mindenki magából indul ki.

2018. nov. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 A te "logikád" szerint te is magadból indulsz ki, azaz egy érzelmek nélküli, megszokásokon alapuló kapcsolatban vergődsz, és azért tanácsolod ezt másoknak is.
2018. nov. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

#7 Meglehet, de engem nem fognak megcsalni, elhagyni, bántani stb. És lehet így is teljes életet élni, nem a szerelem teszi az életet teljessé. Attól még, hogy maga a mindent elsöprő szerelem hiányzik, lehet ott szeretet, tisztelet, megértés.


Akkor te mit tanácsolsz, mit tegyen a kedves kérdező?

2018. nov. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A barátodat nem szereted, őt mindenképp hagyd el, és ne húzd az idejét, az új pasi lehet, hogy csak egy kaland, és talán jobb lenne egyedül, de ha nagyon vonz, hát próbáld meg, csak ne úgy, hogy megcsalod a párodat.
2018. nov. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A szerelem elmúlt, de nagyon szereted. Hosszabb kapcsolatoknál ez teljesen normális, bárki bármit mond, 10, 15 év után már nem lángolunk úgy, mint annak előtte, de szeretjük a másikat, és igen, néha jön valaki, aki iránt fellobban a láng, amit nem is tudunk kivédeni, mert ez nem elhatározás kèrdése (aki ezt tagadja, az önmagának is hazudik), de a hűség igen, az pedig azt jelenti, hogy ellent tudsz állni a csábításnak. Egy kaland kedvéért nem érdemes kockáztatni a kapcsolatodat, ezt te is tudod.
2018. nov. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!