Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sokan vannak úgy hogy még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vannak úgy hogy még nem volt viszonzott szerelemben részük?

Figyelt kérdés

Én már elmúltam 20 éves és eddig csak csalódás okoztak a lányok.

Mások hogy állnak ebben a témában?


2021. nov. 15. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
20,5 évesen jött össze életem eddigi leghoszabb 3,5éves kapcsolata.
2021. nov. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem olyan nem volt mèg hogy köd elmultával a másik velem maradjon.
2021. nov. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer hittem azt, hogy viszonzott. 29 évesen életemben először. De ő azt mondta, hogy nem szerelmes belém, amikor nagyon annak tűnt. Amikor meg fél év múlva azt mondta, hogy már szerelmes, nem tűnt már szerelmesnek. De milyen szerelem az, amiben mások előtt levegőnek nézem a párom és elengedem a kezét? Visszamenőleg meg kellett kerdojeleznem az egészet, hogy lehetett-e ez szerelem. Nem tudom most sem, nagyon sok mindent megeltunk együtt és a szex is nagyon sok éven át fergeteges volt. Mégse hiszem, hogy ez igazi viszonzott szerelem volt. Egyszer éreztem igazán viszonzottnak, bár ő is letagadta ...de abból már nem lehetett semmi, mert gyerekeink voltak.
2021. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. 28 éves vagyok és még nem volt. Pedig volt már 2 barátnőm is, de beléjük nem voltam szerelmes. Csak nem akartam mindig egyedül lenni. Akiket eddig szerettem, ők sosem szerettek viszont. Így volt ez már 14-15 évesen középiskolában és így volt ez pl. legutóbb tavaly tavasszal is. Életemben kb. ötször voltam szerelmes 14-15 év alatt.
2021. nov. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!