Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok akiknek hosszú ideje nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akiknek hosszú ideje nem volt vagy eddig egyáltalán nem volt része viszonzott szerelemben, párkapcsolatban, HOGY ÉLI MEG ENNEK HIÁNYÁT?

Figyelt kérdés

Itt most a párkapcsolat hiányán nem csak lelki, érzelmi hiányra, azaz az egyedüllétre, hanem fizikai együttlét (szex) hiányára is gondolhatunk.

Fiúk lányok válaszát egyaránt várom, minden nézőpont érdekel.



2015. okt. 21. 21:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%

Sehogy.

Ha srác vagy, alig-alig lesz elviselhető. Valahogy ki kell másznod belőle.


Ha lány vagy, a dugópajti egy jó opció, bár azt ők nehezebben tudják szinten tartani.

2015. okt. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Nőknek könnyű elég csettiteni vagy e célból elindulni este. Fordítva viszont ha csak nem egy travolta akkor esélytelen :D És nem véletlenül, mert ronda vagy és a természet kiszelektál éppen.
2015. okt. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
50%

Szarul bírom nagyon,de hozzá lehet szokni sajnos,és egy idő után már elfogadható...

24/F

2015. okt. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Tanulok, CS-GO-zok, meg hétvégente összejövök a haverokkal aztán határ a csillagos aszfalt :D Igazából szeretném, ha lenne valakim, de nem tudom elképzelni hogy lenne rá időm. Azért a szabadidős tevékenységeimet sem akarom teljesen megszüntetni, de lehet hogy lesz majd aki miatt mégis megéri.
2015. okt. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
És a megszokás vagy a gondolatok elterelése szerintetek meddig lehet megoldás? Mert szerintem nem lehet egy életet így leélni, amikor látod a körülötted élők párkapcsolatból eredő boldogságát. Előbb vagy utóbb úgyis benned lesz a hajtás egy partnerért, nem?
2015. okt. 21. 22:12
 6/22 anonim ***** válasza:
75%

Amit magad körül látsz, az látszat és láttatás (csak hogy olyan qrva költői legyek így szerda este).

Amit irigyelsz, azt ők is csak szeretnék maguknak.

A kapcsolatért benn még többet kell dolgozni, mint előtte.

Próbálj előbb kibékülni magaddal, keresd meg a párkapcsolattól független énedet. Ha ez megvan, jöhet a többi is, majd meglátod.

2015. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%
hát nekem sose volt senkim de mégsem unatkoztam, mindig volt tennivalóm akár szükségből akár hobbiból...barátok amikor kérdezték rendre azt mondtam(és tartom most is):"akinek a csajhiány a legnagyobb problémája az igenis boldog ember"
2015. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

Még sosem volt párkapcsolatom és a külsőm miatt soha nem is lesz. Jelenleg 29 éves vagyok.


Próbálkozni szoktam, de már alig hat meg egy visszautasítás (mivel alacsony vagyok és ocsmány ezért várható, hogy bármilyen lánynál is próbálkozom, azonnal elutasít). Szóval nem görcsösen akarok valakit. Amúgy is, megszoktam az egyedüllétet. Nem mintha lenne más választásom, hála a külsőmnek.

2015. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

Engem lever nagyon, ha nincs kapcsolatom. Nem tesz teljesen boldoggá, ha csak szexkapcsolat van!

Az is gond ha van jó szex, szeretitek is egymást, de érzed hogy nem ő az igazi!

2015. okt. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%

Ez az 8-as, ahogy mutattam, csak így tovább és fürdeni fogsz a puncikban...

(közben szóljon a háttérben ez: https://www.youtube.com/watch?v=DhlPAj38rHc)

2015. okt. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!