Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőtársak, belementek ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársak, belementek ismerkedésbe olyan 30as férfival, aki azt mondja, hogy nem biztos, hogy ebben az országban akar dolgozni a jövőben?

Figyelt kérdés

2021. nov. 26. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Én nem tervezek külföldön élni, mert fontosabbak a személyesen megélt emberi kapcsolataim, mint a pénz, így ez túl nagy értékrendbeli különbség lenne egy párkapcsolathoz.
2021. nov. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mivel én egész biztos itt fogok maradni, hacsak nem lépnek ki az EU-ból ezek az agyoniskolázottak. Így meg semmi értelme.

Ha én is menni terveznék, akkor rákérdeznék, hogy mely országokban képzeli el, és ha van közös halmaz, akkor folytatnám az ismerkedést. De ha semmi közös halmaz, mert ő mindenképpen távol-keletre akar menni, de én csak és kizárólag az EU-ban gondolkodom, akkor megintcsak semmi értelme.

2021. nov. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem.Azt veszem észre, hogy manapság ez egy tipikus kifogás arra, mikor valaki laza szexkapcsolatot akar, de azt ugye nem lehet szalonképesen elmondani.

"Nem biztos, hogy itt akar élni."

Majd mikor már elege van a viszonyból, pont akkor fog erre rájönni.

Pár nő ismerősömmel ugyanezt megcsinálták férfiak.1-2 hónapig találkozgattak, majd azt mondták inkább szakítsanak, mert ők nyilván hamarosan külföldre mennek tartós ottélésre, így nem tudnak együtt lenni.Milyen érdekes, azóta sem mentek sehova, új csajuk az persze van.

2021. nov. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon sokmindentől függ, főleg hogy mi lenne a célország a pasi elképzelései szerint. Én Európán kívülre nem szívesen költöznék, vagy legfeljebb olyan feltétellel, hogy egy év után hazajövünk.


Plusz ahhoz, hogy valakivel kimenjek egy idegen országba, ahhoz nagy bizalom és nagy szerelem kell.


Az ismerkedést ilyen miatt biztos nem szakítanám meg, majd alakul ahogy alakul. Sok ilyen külföldmániás embernek amúgy csak a szája nagy, de aztán mégis maradnak, vagy hamar hazajönnek, ha rájönnek, hogy más országokban sincs kolbászból a kerítés.

2021. nov. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Exemmel mentem külföldre melózni anno. Irtózatos stressz a más kultúra, a család, ismerősök, barátok, saját nyelv hiánya. Nekünk beletört a fogunk érzelmileg. Tény, jól kerestem akkoriban, de újra tuti, hogy nem vállalnám be.


Azóta itthon vagyok és se én, se a barátnőm nem akar külföldre menni. Én tapasztalat alapján, ő pedig nem érez késztetést erre.


Az érzelmi részét sokan fel sem fogják, csak annyi lebeg a szemük előtt, hogy ikszszer többet fizetnek.

2021. nov. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem tudnék máshol élni. Hála Istennek, a férjem is így gondolkozik, bár kapott több ajánlatot is cégen belül.
2021. nov. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem valoszinu. Az ismerkedesi szakasz alapbol bizonytalan, igy még inkabb az.
2021. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
az a baj, hogy amikor felnőtt emberek anyuhoz meg apuhoz kötődnek még és az miatt nem tudnak továbblépni az életben (értsd : elköltözni távolabbra, külön lakni), akkor azt jelenti hogy gyenge lelki világuk van hamar megtörnek az ilyenek..
2021. nov. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nalam nem lenne kizaro ok, mert en sem feltetlenul itthon kepzelem el a jovomet.

nyilvan sokmindentol fugg, ha mondjuk fel ev mulva akarna kimenni, az tul korai lenne, de ha csak evek mulva, az oke, addigra vagy osszeszokunk ahhoz elegge, hogy kozos jovot tervezzunk, vagy mar reg egyutt sem leszunk. az sem mindegy, mi a celorszag, engem bizonyos orazagok vonzanak, de mashova meg tuti nem mennek. ha van valami konkret terve, hogy mit fog dolgozni, mit fog csinalni, hogyan fog megelni, hol fog lakni stb, akkor nyitott vagyok, ha csakugy kimenne valami gazdag orszagba mosogatni nyelvtudas es vegzettseg nelkul, akkor viszont ram ne szamitson.

2021. nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#8: Nem csak anyu meg apu létezik a világon. Én tizenéve más városban élek, mint a szüleim, a telefonhívások kb. heti egyre korlátozódnak, de van olyan idős rokonom, akivel értelemszerűen véges a közösen megélhető élmények száma. Nekem nem jelentene vigaszt, ha öt év múlva ránéznék az új autómra, amihez azon az áron jutottam hozzá, hogy ezektől az élményektől megfosztottam magam.


Nyilván nem vagyunk egyformák, de én pl. nem gondolom, hogy gyenge lenne a lelki világom csak azért, mert számomra más a fontos, mint pl. neked.

2021. nov. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!