Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elsősorban nők véleményére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban nők véleményére vagyok kíváncsi. Mit akar a nő mondani, megtudni azzal ha a következő kérdést teszi fel: "Miért gondoltam rá? " vagy "Mi volt az oka hogy rá gondoltam? "

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm akivel jól kijövök. Mondtam neki, hogy többet szeretnék mint barátság. Közölte, hogy nem rég lett vége a 16 éves kapcsolatának és nem szeretne sietni de érdekesnek tart és szeretne megismerni. Ez kb 6 hete történt. Van egy kérdés amelyet gyakran feltesz amikor irok neki uzenetet. Van amikor megkérdezi, hogy "miért gondoltam rá / mi lenne az oka hogy rá gondoltam". Tudja jól, hogy többet szeretnék barátságnál azaz a szándékomat ismeri. Miért teszi fel ezt a kérdést ?

2019. ápr. 2. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy még tovább bontsa a "mi a célod"kérdést.

Vonz, de milyen minőségben. Szexpartner, barátnő, szerető, barát?

2019. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha már mondtam neki, hogy többet szeretnék , mint barátság mégpedig párkapcsolatot. Ennél többet, világosabban, hogy lehet elmagyarázni?
2019. ápr. 2. 19:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
...már mondtad neki, oké. De úgy tenni is kéne valamit hogy érezze, nemcsak mondod. Azzal ugyanis sokra megy ha mondod! Ezért kérdezgeti, boncolgattatja.
2019. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy értelmezem hogy mi az ami miatt eszedbe jutott mi az ami megfogott benne miért érdekel. Mert valami oka csak van. Az hogy tetszel valahol általános iskola környékén vesztette értelmét így magában. Legalábbis én így használnám.
2019. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondtad már,és ezért most arra vársz,hogy azt mondja Lcai szabad az ùt,igen akarlak?Azért kêrdezi,mert azzal tovább szövi a beszélgetést,kìváncsi hogyan érzel,akkor is ha egyszer már jelezted az érzéseid.Ha már Te nem hívod el egy randira.....Ha azt mondta megismerne,akkor Neked el kellene hívnod valahova.Nem gondolod?
2019. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt várja, hogy bókolj neki, udvarolj, kezdj el flörtölni, csak nem veszed a lapot. 16 évig volt valakivel, biztosan hiányoznak már neki ezek a dolgok.
2019. ápr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez amolyan szőkenős kérdés. Attól még indokolt is lehet.

A kabaréban szoktam hallani hasonlókat.

Van erre egy székely vicc is: a székely asszony kérdi az urát, hogy szeretsz-e engem? Némi hallgatás után a sz öreg azt mondja, hogy egyszer már megmondtam, ha változás lesz szólok

2019. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem írtam, hogy én is nőből vagyok csak az érettebb korosztály tagja
2019. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!