Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiak kepesek sok év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak kepesek sok év után is gyűlölettel gondolni azokra a nőkre, akik visszautasitottak a szerelmuket?

Figyelt kérdés
Azért az utalathoz gondolom eléggé meg kell bántani valakit

2021. nov. 30. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem hinném, kivéve, ha valami fanatikus.


Kit érdekel, hogy egy nő visszautasított, mikor


1. Lehet a jövőben összejövünk.

2. Lesz egy ugyanolyan nőm, csak más

3. Lesz nála jobb csajom.


Nem foglalkozom az ilyekkel.

2021. nov. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
*ilyenekkel
2021. nov. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Én nem utálom őket, de azok akinek régen nem voltam elég jó és valamiért mély nyomot hagytak bennem már akkor sem érdekelnének ha úgy hozná az élet, hogy lehetne köztünk valami.
2021. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Extrém esetekben előfordul hogy meg is ölik őket.

Minden van a világon, drága. Persze hogy vannak akik képtelenek tovább lépni.

2021. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 peca1000 ***** válasza:
57%

Én 5 perc után el is feljetem. Addig meg vállat vonok.


Jöhet a következő csaj :)

2021. nov. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egy percig sem gondolunk gyűlölettel az ilyenekre, max 1-2 hülye aki nem így teszi
2021. nov. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
#5 r*banc xddd
2021. nov. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem gyűlölettel tekintek rájuk,hanem szánalommal. Duci srác levén nagyon nehezen ismerkedtem,de mivel a külsőmmel nem ezért a belsőmmel találtam egy nagyon csinos,kedves okos lányt.

Én voltam az a srác aki főz,mos,takarít,filmez néz,nem kocsmázik,nem iszik, szóval akiről mindig beszeltek,hogy jajj, ilyen nem is létezik.

Noss a feleségem mellett lefogytam, ma már bomba formában vagyok, és jóleső érzés visszanézni,hogy akiknek nem kellettem ma 35évesen elvált egyedülálló anyukák, vagy éppen még gyerekük sincs, lecsúsztak és siralmas az eletük.

Szóval inkább köszönöm nekik a leckét és jó,hogy elutasítottak.

Boldog életet kívanok nekik is.

2021. dec. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

1-2 évig átkozom az ilyet, utána már csak néha eszwmbejut és szánalmasnak tartom, kinevetem.


Például van egy ilyen 8 évvel ezelőtti sztorim, amin totál kihasznált a csaj. Aztán a nagysasszony pár évre rá megházasodott, és ő volt az isten. Mára meg elvált, ott van 32 évesen, gyereke sincs.


Évekig átkoztam hogy kapja vussza az élettől kamatostul, es lehet elkezdett működni a dolog:)

2021. dec. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#8 kover lannyal megsem jottel ossze te se, erdekes:D

Mit képzelnek magukrol ezek a lanyok, hogy nem jonnek ossze olyannal, aki nekik nem tetszik.

Azert mert vissza mertek utasitani, te mar egybol orulsz a sikertelenseguknek(ami amugy lehet h csak a latszat, es egyedulallo anyukakent a legboldogabbak)

Szoval gondold kicsit vegig ki a szarabb:D

2021. dec. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!