Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindenkinek nehéz dolog ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek nehéz dolog ez a pártalálás?

Figyelt kérdés

Lányoknak is nehéz vagy ez inkább csak a fiúk gondja?

Hány éves korig "kell" megtalálni az első párt?

Késő az ha valaki először csak 25-26 évesen talál barátnőt?


2021. dec. 2. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem egyetem végére vagy ha nincs egyetem, akkor is olyan 22-23 korra már "illik" felmutatni legalább egy komolyabb kapcsolatot. Ha nincs, akkor ott valami baj és ez tény. Nem feltétlenül komoly gond, hanem pl az, hogy túl félénk az illető, nem kezdeményez.
2021. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Igen, nőként is nehéz.
2021. dec. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

A nőknek könnyebb.


Az ő nehézségük többségében abban van, hogy vannak udvarlóik, de nem elegedettek azokkal.


A sikertelen pasik meg nem kellenek senkinek. Még azoknak sem, akik nem az esetük. Ezért vannak 30 éves szüzek a pasik között, míg a nőknél ez szerintem jóval ritkább.

2021. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Bár a TELJES képhez hozzátartozik az is, hogy a sikertelen pasik többször nem igazán tesznek annyit az ügyért, mint kellene.


3-as voltam.

2021. dec. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
#1 szerintem meg egy lakást kell felmutatni az egyetem végére.. "Ha nincs, akkor ott valami baj és ez tény."
2021. dec. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek. Általában a tinikorban dől el a lényeg, aki akkor könnyen talál, annak általában később is egyszerű, mert ehhez szokott hozzá(most hogy a minőség milyen ezt hagyjuk) akinek viszont tiniként nem volt, annak később is sokkal nehezebb, vagy hát sokan nem is feltétlen akarnak, mert nincsenek hozzászokva. Mindenki az ismerős szituációkhoz ragaszkodik jobban, akinek ez a kapcsolat az ahhoz, akinek az egyedüllét az ahhoz, persze idővel azért ezeket felül lehet írni.

Mindenesetre attól, hogy valaki könnyen talál párt, még nem jelenti, hogy az minőségi kapcsolat is lesz,vagy hogy ő ettől egy értékesebb ember lenne, inkább arról van szó, hogy egyrészt jobban igényli, hogy legyen párja, másrészt beéri olyannal is, aki nem feltétlen a legjobban passzol hozzá.

2021. dec. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!