Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet elfelejteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfelejteni egy olyan lányt akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Eleinte úgy tűnt hogy viszonzott volt, de közbejött egy másik fiú. Szóval ő nem szeretett meg engem annyira mint ő. Hónapok óta minden nap eszembe jut, alvás előtt is rá gondolok és vele ébredek. Borzalmas ez, hogy ő meg már rég elfelejtett engem:(

Sajnos más lányt nem találok, mert talán csak az segítene a felejtésben. Meg még soha nem is volt barátnőm és vele úgy éreztem hogy végre megtudom milyen, már a közelében voltam, de elrontottam, én tehetek róla amúgy.


2021. dec. 6. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Letiltod, es keresel hobbit magadnak.egy ideig lekot, oszt eszre sem veszed, hogy mar eltűnt a rozsaszin kod
2021. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs rá praktika. Majd elmúlik magától.
2021. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy az én hibám volt az egész. Emiatt még rosszabb.
2021. dec. 6. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, pont nem izgat neki.

Van rajta kívül több ezer csaj, csak ismerkedni kell ezerrel, tarskeresozni stb

2021. dec. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!