Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a legjobb? Merre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb? Merre hogyan tovább? Várni rá így? Miért mondott ilyet?

Figyelt kérdés

1 év eltetével is még mindig szeretem a volt páromat. Sokat veszekedtünk ő eléggé mélyen volt akkor és mind ketten rohadt makacsok vagyunk. Majd ő szakitott velem. Egy db ig nem is beszéltünk.

Majd azóta újra de nem mindenaposan. Kérdezösködött van e valaki persze finoman célozgatva. Felhoztam h össze futni bele is ment . Majd volt egy olyan kijelentése h ő nem akar engem bántani. Ő nem tudja h még mindig szeretem és ezért nincs senkim.


ápr. 28. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Éli az életét míg te vársz rá. Ha netán össze is jön veled újra melletted is élni fogja az életét más személyekkel mint jelenleg. Azt jelenti, hogy nem akar megbántani, de igazából már bánt és fog is.
ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja, jól tudja, hogy szereted még, általában ezt ki is szokták használni...
ápr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Miből tudná hogy szeretem? Én nem mondtam neki. És igyekszem nem ki mutatni se.
ápr. 28. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!