Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz szerintetek az ha valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz szerintetek az ha valakinek (főleg fiúknak) 25 éves koráig nem jön össze az első kapcsolata valószínüleg sosem lesz?

Figyelt kérdés
Úgy igazán 20-21 évesen kezdtem el az ismerkedést, de barátnőt nem tudtam taláni. Rengeteg társkesőre is regisztráltam, de semmi. Élőben is próbálkoztam persze de mivel nincs baráti társaságom így rohadt nehéz. Pár hét és 25 éves leszek és nem volt egy kapcsolatom sem, igaz szűz már nem vagyok.
2021. dec. 6. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Muszáj ezt naponta kiírni? Ócska, 1000 éves PUA trükk.


SENKI nem fog rád írni.

2021. dec. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Retardkérdés.
2021. dec. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Miért ne lehetne?
2021. dec. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem változtat, ahogy eddig sem tette, a helyzet sem változik.
2021. dec. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19,5-29éves korom közt sok kapcsolatom volt. 29-30,5közt sok eredménytele randi. 5 éve pedig maximum félbeszakadt de mélyebb netes ismerkedések. Szóval hiába volt mostanában nincs. Ennek okai balesetek(törékeny az emberi sors) anyagi problémàk elhízás fogvesztés....mama hotelben ragadás(közben 2-3x os ingatlan árak) tudom mind orvosolható csak minden esés után egyre nehezebb felállni.
2021. dec. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt kajak tanítják pénzért, hogy siránkozz az interneten, akkor úgyis megszán egy lány, és rádír? :D
2021. dec. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!