Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az a legjobb dolog az életben ha az embernek van barátnője?

Figyelt kérdés

Nekem még sosem volt. De ha lenne egy szép barátnőm akkor boldogabb lenne az életem?

Vagy nem könnyű esetek a lányok?:D

Neked mikor lett az első normális, komoly kapcsolatod?


2021. dec. 11. 16:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret is téged, és szeretitek egymást, akkor nagyon nagyon sokat hozzá tud adni a boldogsághoz.
2021. dec. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%
Nem. Egy Ferrari a legjobb.
2021. dec. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%

Jó kérdés. Egyetlen barátnőm volt eddig, pár hónapig, de igazából nem tetszett nekemkülsőre, csak már nagyon akartam hogy "legyen valami".


Pár hónap után kidobott és utána évekig szidott hogy milyen gané pasi vagyok.


Ez 21 éves koromban volt, azóta nem volt barátnőm.


F/31

2021. dec. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legjobb dolog az életben, ha úgy érzed jó helyen vagy. Nincs mi lett volna ha, nincs nosztalgikus vágyakozás a múltba, vagy állandó de jó lesz majd, ha gondolatok, hanem csak úgy boldog vagy ott és akkor. Van, akinek ehhez pár kell, van akinek nem. Én utóbbi vagyok. Nagyon Boldog és elégedett tudok lenni pár nélkül is. Sőt. De ahhoz, hogy később családom lehessen kell egy kiegyensúlyozott kapcsolat, amiben szintén meg kell találnom ezt az érzést. Szóval, nekem nem a pár jelenléte a legfontosabb az életben. Ismerek olyat is, aki pár nélkül tényleg csak fél ember.
2021. dec. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem az élet értelme a szex. Mindegy hogy nevezed, barátnő, szerető, feleség. A lényeg hogy annyit dugjál amennyit csak bírsz!
2021. dec. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%
Barátom azt szokta mondani bár ne vette volna fel a telefont (mikor elôzör hívtam), elottem olyan nyugodt élete volt hogy visszasírja :D
2021. dec. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez most olyan, mint hogy nem attól leszel boldog, ha utazol, mert utazni a szeméttelepre és a lepujba is lehet, hanem attól, hogy normális az úticélod és normális körülmények közé érkezel.


Senki sem tudja megmondani, hogy neked jó lesz vagy sem a párkapcsolatod, mert az az adott két embertől függ, aki kialakítja azt a kapcsolatot. Vannak párkapcsolatok, amik az élő pokolnak felelnek meg és vannak, amik jelentősen feljavítják az amúgy is jó életminőséged.


Csodát nem fog viszont veled tenni senki, ha egy kupac szar az életed jelenleg. Az a te sarad amibe nem illik behúzni másokat.

2021. dec. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

"Szerintem az élet értelme a szex. Mindegy hogy nevezed, barátnő, szerető, feleség. A lényeg hogy annyit dugjál amennyit csak bírsz!"


Mr. Ösztönlény.

2021. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
Fú, mit kapna egy nő, ha leírná, hogy "ha lenne egy helyes pasim".
2021. dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%
8. Nem igazán, főleg hogy rájöttem egy becsületes, kitartó, félig ledolgozott élet és házasság mellett, hogy az egész sz*rt sem ér. Simán elcserélném az egészet a biztos napi szexre, az se baj ha minden nap más lenne. A szex milliószor többet ér mint a család vagy bármi más! Kizárólag csak a szex!!!
2021. dec. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!