Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Huszonéves nők, hogy viselkedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nők, hogy viselkedtek más környezetben egy párkapcsolat elején? Lehet rajtatok látni, hogy szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy pl iskolában vagy munkahelyen észre lehet e venni rajtatok, hogy szerelmesek vagytok?

Ha kérdeznek a párotokról, hogy reagáltok?

Más férfiakkal, hogy viselkedtek ilyenkor, kicsit távolságtartóbbak lesztek?



2021. dec. 12. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira emberfüggő, hogy nem lehet általánosan válaszolni. Van, akin nem látszik és van, akin kilométerekről.
2021. dec. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
rajtam biztosan nem latszik. megis mi latszana? szinglikent se flortolgettem minden szembejovo ferfival.
2021. dec. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem látszik rajtam semmi. Ráadásul én közvetlenebb leszek onnantól, hogy foglalt vagyok, hiszen (számomra) egyértelmű ebből az egy információból, hogy esélye sincs senkinek nálam és kár próbálkozni. Főleg hogy ma már ott a gyűrű az ujjamon és gyakorlatilag felmutatom, ha valaki mást képzel. Szingliként az ember kétszer meggondolja, kivel közvetlen és kedves, különben könnyen ott találja magát, hogy mások nem akadnak le róla és nyomulnak, mint a qrvaisten. Itt meg tudok úgy kedves lenni végre, hogy nem keltek reményt, ami nagyon jó érzés, mert szerettem mindig is kedves lenni, csak sok problémát és félreértést okozott.

Viszont a magánéletem külön lapra tartozik. Eleve nem vagyok egy szentimentális típus, ha valakit szeretek, azt stabilan szeretem és nem "lángolva". Szoktam mesélni a páromról, ha releváns, nem arról van szó, de nincs az arcomra írva, hogy mennyire szeretem (kivéve ha ott van ő is).

2021. dec. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!