Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mások és környezettem szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások és környezettem szerint nagyon oda van értem és szeret. Én már kiábrándultam belőle, valahogy nem tudom még elképzelni sem. Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Barátaim , szüleim és a környezetemben élő emberek úgy látják hogy nagyon oda van értem a lány. De amiket tett a múltban gyakorlatilag szinte számomra hihetetlen. Észre vettem rajta mostanában sokat ölel , puszil , csókol és keress. Volt rá példa hogy dobtam és egy nap 40-50x fel hív telefonon. Volt olyan is hogy csinált vagy 10fb csak hogy el tudjon érni. Amikor szoktam hozzájuk menni , észre vettem hogy az én adatlapomat nézi meg a régi üzeneteket. Anno sütött nekem de tegnap végre főzőt is elégé meg lepet vele. Születésnapra stb.. szokott rám gondolni kis apróságokkal. Moziba , éterembe ő is meg szokott hívni szóval jó szívű. Sexnél nincs baj akárhányszor találkozunk mindig van soha sem utasít vissza. Ki térnék most a múltra: Kihasznált , nem vállalt fel , játszót velem , hülyére vett. Szerelmes voltam de ez nem volt viszonozva meg bocsátottam neki. Pár hónapja kezdtem észre venni , hogy a felé táplált érzelmeim kezdenek alább hagyni. Én már rég le akartam zárni a kapcsolatunkat de ő nagyon ragaszkodik hozzá. Mindig megsajnálom , ez itt a legnagyobb probléma. Privátban le írhatom ha valakit érdekel mi az amiért nem tudom le zárni. Válaszokat pedig előre is köszönöm , helyes írási hibákért pedig elnézést. További szép napot nektek!

2015. jan. 31. 12:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott hogy hány évesek vagytok ? Úgy könnyebb választ adni
2015. jan. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!