Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet ez? Mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? Mit tegyek ellene? Vajon ha meg kaptam volna egy estére el múlt volna az a vágy?

Figyelt kérdés

Munkahelyen felajánlotta egy férfi hogy haza visz de én nemet mondtam. De azóta csak rá gondolok hogy milett volna ha, azóta voltunk céges buliba és oda hívott magához nagyon rendes volt ölelgetet (ő mindenkit szokot aki tetszik)

Majd vége lett a bulinak és külön meg kért hogy menyek velük együtt mentünk haza de én ki szálltam majd utánm hajtot hogy menyek bulizni. El is mentem de 1 óra múlva szóltam hogy haza jövök Viszont azóta ő jár a fejembe ő nős én meg együtt lakok a pasimnál.



2021. dec. 28. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Te mit ittál, hogy egy értelmes mondatot sem bírsz leírni?

A pasi főnyeremény lehet, nős, és mindenkit ölelget, mert hátha megdughatja, nagyon csábító.. Komolyan ez a vonzó neked?

2021. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert nem lenne helyes viszont nagyon furcsa gondolatok kavarognak bennem! Igazából nem tudom én tényleg tetszek e neki mivel volt ott egy másik nő is ővele is ugyan úgy viselkedett ölelgetés puszi stb.. De viszont az a nő magától jött velünk viszont engem meg külön kért hogy menyek velük.
2021. dec. 28. 21:23
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sokat látsz bele. Lehet, hogy csak szimplán barátságos, ennyi.
2021. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3# akkor miért kérdezte meg hogy van e szexuális életem a párommal. Meg hogy mivan a fiúddal nincs már meg? Csak úgy mert nem akar semmit. Tudom szánalmas de nagyon félek hogy nem tudom el felejteni majd. Úgy hogy nem is volt semmi köztünk még.
2021. dec. 28. 21:49
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha falrengetöen megdugott volna azon az elsö alkalmon, akkor meg nem akarnád soha elengedni pedig maradna a felesége mellett, téged meg enne a penész, hogy milyen szerencsétlen vagy, dobott a dugo pajti.
2021. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi olyan feledhetetlen benne? Nyilván téged is megdug, ha hagyod magad, nem a következő feleségét keresi.
2021. dec. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Talán az hogy nagyon jó képu vicces humoros magas férfias.

Nagyon kedves figyelmes imádja a hasát! Pont ezek a pasik jönnek be. ☹️

2021. dec. 28. 22:07
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég gyenge egy nő vagy ha ennyitol már kepzelodsz, meg ennyire kompikalsz, agyalsz és bele látsz dolgokat.


Mellesleg mi köze a munkatarsadnak a Te szexuális életéhez?


Meg miért is van pasid ha már az első ilyen pasinal ilyenek jutnak eszedbe?


Annyi ilyen tulajdonságú férfi vagy. A belső tulajdonságok nem is fontosak?


Szerinted amúgy mit akarna? Nyilván megdugni...

2021. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon igaza van a 8-as hozzászólónak... mi a f@sz van veled, kérdező?!
2021. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem a párod, egy főnyeremény vagy.
2021. dec. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!