Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz ez a hagyomány, bevált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz ez a hagyomány, bevált már valakinek?

Figyelt kérdés

Azt tartja a hagyomány, hogy aki szilveszter éjszakáján megfordítja a párnáját a feje alatt, meglátja a jövendőbelijét álmában.

Aki a kakast újév hajnalán meglesi, amikor elsőt kukorékol, abból az irányból várhatja a szerelmét, amerre a kakas nézett.



2021. dec. 31. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Mindkettő bejött.
2021. dec. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, én olyat is olvastam, hogy tegyél tükröt és fésűt a párnád alá, és meglátod álmodban a párodat.

De nem tudom, hogy eddig kinek jött be.

2021. dec. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
szerintem hülyeség, de a fengshui pénzsarkomra tettem egy kísérletet. Kínai pénzérmék, aranyutánzat, aranyteknősök és egyéb kínai szimbólumok vannak egy tálban, amin egy pénzbéka van és utasítás szerint az ajtó felé néz.
2021. dec. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#2

És a fésű miért kell? :)

Amúgy meg ha a tükör eltörik éjjel a párna alatt akkor megszívod egy másik babona miatt:D

2021. dec. 31. 18:51
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A tükör és fésű segít, az első asszonyt úgy szereztem meg. Ő nem annyira akarta, dehát vele álmodtam.


A kínaiak mindent tudnak a gazdagságról, ha már egy teknős sem segít, akkor tényleg nagyon szegény lehetsz.

2021. dec. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
5 Sosem voltam csóró, viszont mindig is tetszettek ezek a kínai mütyűrök így hát rendeltem mindenfélét, mert telik rá.
2021. dec. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
És milliárdos vagy már?
2021. dec. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
aha
2021. dec. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha hiszel benne, és szerencséd van, akkor lehetséges.
2021. dec. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9

Miért ha nem hiszek benne és szerencsém lesz akkor is összejöhet.

A szerencse relatív.

Lehet valóban a babona segít az adott dologban és semmi köze a szerencséhez.

2021. dec. 31. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!