Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha nagyon elrontottam egy kapcsolatot? Hogyan próbáljam elterelni a gondolataim, hogy ne ostorozzam magam a nap 24 órájában?

Figyelt kérdés
Adott egy 6 éves ismerettség. Kisebbb nagyobb szünetekkel 5 éves kapcsolat. Mindkettőnknek az első nagy szerelem. Egy ideig mindig jól működött a dolog, de aztán valami elromlott. Amikor külön váltunk nyilván csak hiányt éreztem és fájdalmat, de egyátalán nem gondoltam bele, hogy talán én vagyok nagyrészt a hibás. Most, hogy van időm egyedül lenni és magamba nézni rájöttem, hogy miattam történt így. Már több esélyt is kaptam, de mindig ugyanaz lett a vége. Próbálok változni, próbálok jó lenni, de egyszerűen nem megy. Ti hogyan veszéltétek át ezt az időszakot? Azon már túl vagyok, hogy írjak vagy könyörögjek neki. Lealacsonyító és értelmetlen dolog.

2022. jan. 7. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kevés az info. Mi történt pontosan?
2022. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Próbálok változni, próbálok jó lenni, de egyszerűen nem megy." Ez mit jelent?

Neked a tanulságokat kellene levonni, hogy később ne csináld ugyanazt. Ha nincs kapcsolatod nincs min javítani. Az idő megoldja!

2022. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Egy ideig mindig jól működött a dolog, de aztán valami elromlott."

Nem te egyedül rontottad el.

2022. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Ird meg neki azt, amit nekünk most irtál. Ha még szereted, tegyél érte, hátha sikerül visszakapnod.
2022. jan. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#1 Nehéz lenne az egészet leírni, de nagyvonalakban annyi történt, hogy sokszor mondtam olyat amivel őt esetleg megbánthattam, de soha nem kaptam visszajelzést.


#2 Igaz, de maga a gondolat, hogy talán tudtam volna jobb lenni és ezzel talán megmenthető lett volna a kapcsolat nagyon bánt engem.


# 3 Jól esik ha ezt így gondolod. Jelenleg csak ezen a plattformon lévő válaszolók segítenek. Sosem voltam társasági ember, de néha az embernek szüksége van arra, hogy a gondjait valakivel megbeszélje. Jobb híján egy internetes oldalon kiírni magából.

2022. jan. 7. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig semmi konkrétum. Azt sem tudod, hogy miért szakított? Miért voltak szünetek?
2022. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerű, ha feljön a gondolata annak amit nem szeretnél, akkor csipd el, hogy hoppá, megvagy, ne menj bele az érzésbe, hanem képzeld el, hogy mi az amit szeretnél ehelyett az érzés helyett, és pörgesd ezt a pozitiv érzést tovább a nap folyamán.. akár mantraként is…Ne hagyd, hogy a negativ érzés erősebb legyen…
2022. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!