Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bele lehet szeretni valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet szeretni valakibe évek után is úgy, ha addig nem érdekelt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki évek óta kitartóan udvarol. Ezalatt nem volt párkapcsolata sem, egyéjszakás kalandjai csak, ezeket el is mondta nekem. Én mindig leszögeztem, hogy nem lehet köztünk semmi, mert sajnos nem éreztem igazi vonzódást iránta, és mert én akkor még másba voltam szerelmes (bár vele nem lehettem együtt, így is “hűséges” voltam hozzá, na mindegy), és nem akartam hogy rossz legyen neki, vagy bármi, de végülis megmaradtunk barátnak.

Lassan azt hiszem a reménytelen szerelmemből kigyógyulóban vagyok, mostanában pedig sokat összefutok ezzel a fiúval, aki mindig ír és keres, véletlenszerűen, pl boltban, utcán, benzinkúton, szinte bárhol. És azt veszem észre magamon hogy már néha szinte várom hogy lássam valahol, vagy hogy beszéljünk, stb.

Azon gondolkodom, talán megérne egy próbát a dolog, de nem akarok sem neki sem magamnak fájdalmat okozni egy esetleges bukással.

Szerintetek bele lehet évek után szeretni valakibe?

Előre is köszönöm a válaszokat!

23l



2022. jan. 14. 20:59
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
25 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem csak magányos vagy és jól esik a figyelme. Ez nem szerelem.
2022. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bele lehet szeretni és ha fontos neked, akkor addig lépj amíg nem késő. Én hasonló cipőbe voltam, mint ti és akkor jöttem rá, hogy mennyit jelent nekem, amikor ő már tovább lépett.
2022. jan. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mi így jöttünk össze a férjemmel. 😊
2022. jan. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bele lehet. Én 2 éves ismeretség után lettem szerelmes, de nagyon durván.

Persze azt neked kell megítélned, hogy mit is érzel pontosan, de ha csak az tart vissza, hogy úristen mi lesz, ha nem működik, akkor azt mondom, hogy inkább vágj bele.

2022. jan. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, akármikor lehetsz szerelmes. Totál kiszámíthatatlan a dolog.
2022. jan. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!