Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg csak egy vagy kettő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyenszépnapod! kérdése:

Tényleg csak egy vagy kettő igaz szerelme van az embernek életében?

Figyelt kérdés

rájöttem, hogy volt egy fiú pár éve, akivel nem beszéltem túl sokat, mégis megtetszett, de én nem tetszettem neki. nagyon fájt, de idővel azt hittem túltettem magam rajta, de rájöttem, hogy azóta (meg az előtt se igazán) nem tetszett senki úgy, ahogy ő, és évek óta nem is találkoztunk, de ha most rámírna, hogy mégis megismerne, akkor nagyon ötülnék. nem tudom, hogy találkozom-e valaha mással, aki annyira tetszik majd, mint ő. Hagynom kellene, hátha jön hasonló, vagy valahogy mégis megismerni, mert ő az igazi nekem? (jobb lenne túltenni magam, mert kb semmi normális indokom nem lenne, hogy ráírjak, annyira nincs közünk már egymáshoz (sajnos))

Hallottam olyan történeteket, hogy valakinek volt szerelme, de hülye volt és szétmentek, de egész életében őt szerette, meg ilyenek, nem tudom ezek mennyire általánosak

18/L



2022. jan. 22. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Mi ez a humbug, hogy igaz szerelem? Miért, milyen van még?
2022. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Ez nem szerelem, hiszen nem is ismerted! A vonzalmat, vágyat nem érdemes összemosni a szerelemmel.
2022. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Én ötödször vagyok szerelmes, szerintem bármennyiszer lehetsz az :)


26/L

2022. jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valakinek nem jut egy sem. :D


Amúgy sem igaz az állítás.

2022. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én szerencsés vagyok, mert fiatalon megtaláltam azt a nőt, akivel úgy éreztem, hogy egymáshoz valók vagyunk. Gyakorlatilag első igazi barátnőm. Eddig 7 éve bejött a dolog, és lesz ez még 27 év is.
2022. jan. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
Minden új kapcsolat,egy új szerelem.
2022. jan. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!