Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire számít a megjelenés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a megjelenés és mások ítélkezése egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Illetve az még a kérdésem hogy, mennyire fontos neked, hogy melletted egy jó külsejű férfi/nő legyen? Illetve ha pl. feltűnően idősebb? Úgy érzem megtaláltam a szerelmet, de nagyon aggódok amiatt, hogy mások már az udvarlási szakaszban kifejezték nemtetszésüket. Tényleg furán nézünk ki együtt, de a viselkedése az ami levett a lábamról.

2022. jan. 23. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Alapvető a kulturált, jó ízlésű megjelenés.

Nem az aktuális divat irányzatokragondolok. Ara, hogy legyen ízlése, tudja, hogy mi illik a személyiségéhez, alkatához.

Az ápoltság alap. Arról nincs mit beszélni.

2022. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

számít: ne nagyon múlja túl sem felfelé, sem lefelé a saját megjelenési igényességemet (ami nincs túl magasan)

nekem leginkább az számít, hogy én személy szerint rá tudjak nézni rossz érzés nélkül, nem az, hogy mások

2022. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az érdekel, hogy nekem tetsszen.
2022. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ès ha azt mondom, hogy tudom hogy nem szép ember de van benne valami vonzó és a személyisége az ami megszépíti?
2022. jan. 23. 20:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Oh, én is hasonló dolgokon rágódom, de inkább csak a másik gondolatai foglalkoztatnak. Tudom, hogy engem nem zavarna, nekem nagyon tetszik és nem érdekel ki mit gondol a párosunkról. De vajon ő is ilyen laza? Vajon hogyan reagálna, ha hozzábújnék nyilvánosan és sokan furán néznének ránk? Zavarba jönne? Lehet kellemetlennek tartaná a társaságomat?

Idősebb-fiatal párosításról van szó. Én vagyok a fiatalabb.

Ti amúgy elítélnétek egy ilyen párt? Megszólnátok?

2022. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mi még nem alkotunk egy párt, az én elhatározásomra várunk. Most nem tudom objektíven tekinteni az ilyen szituációkat, én vagyok a fiatalabb, 20 évvel… a barátaim konkrétan öklendeztek mikor megtudták, hogy közeledik felém, de azt hogy viszonzom, nem tudjàk.Ez nekem nagyon rosszul esik, és nagyon félek hogy bántások érnének máshonnan is minket… szerintem nem minden a külső, még soha senki nem törődött velem ennyire, jó a humora, fiatalos. Én is félek a nyilvánosságtól, már az első puszinál megbámultak minket.
2022. jan. 23. 20:55
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Nos, erről két dolog jutott eszembe, az egyik, hogy nyugodtan készülj föl, hogy mindig, mindenhol meg leszel bámulva és a hátad mögött megy majd a találgatás, vajon mennyire gazdag, hogy ilyen nő van mellette. Vagy eltudod ezt fogadni, vagy bele se kezdj. A közvetlen környezeted többé kevésbé egyszer majd elfogadja, ha hosszabban együtt lesztek.

A másik, egy másik kérdező volt. Szintén 20 vagy talán még több év korkülönbség a férfi javára. A pasi 70 és bármilyen megdöbbentő beteges lett és már amúgy se áll fel neki. A nő "szereti" ezért titokban csalja egy szintén házas férfivel. Milyen szép a szerelem....

Gondold végig az ilyesmit is. Azt, hogy mit hoz majd, mikor ő 70 lesz, te meg 50. És ezzel te mit fogsz majd tudni kezdeni.

2022. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Régen az volt, hogy ez a legfontosabb, alap.
2022. jan. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kitaláltam, hogy te vagy a fiatal, még nem hagytad el a "mit szólnak mások?" korszakot.
2022. jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, én vagyok a fiatalabb de már nem vagyok tini…
2022. jan. 23. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!