Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hallottatok már más 30-40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már más 30-40 közötti férfiakról akik tanultak, jó megjelenésűek, rendezett körülmények között élnek és mégse találnak évek óta párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok aki hasonló cipőben evez 35F vagyok fővárosi, önállóan élek, dolgozok, tanultam, mozgok, tehát nem vagyok 'lecsúszva', káros szenvedélyektől is mentes vagyok és komoly kapcsolatot keresek. Vannak mások is hasonló cipőben?

2021. szept. 26. 09:58
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
34 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
55%
Az a baj, hogy az a korosztaly akit te keresel, 20-27 ev kozott a milliomos gazdag vallalkozot varja, a matadek karriert epitett es 35 korul varja a hotza hasonlo sikeres gazdag ferfit. Akik maradnak, azoknak annyira nem jut kozmetikara, fitneszre, szorakozni, robotolnak az aldiban, az meg nem kell.vagy meg can egy par normalisabb egyetemista csaj, ok korabelit keresnek es a belsore forditjak a figyelmet, muveltsegre, olvasottsagra stb.
2021. szept. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
90%
Attól hogy még valaki tanult, jó a megjelenése és rendezett körülmények között él még nem biztos hogy párkapcsolatra is alkalmas..sok más bökkenő is lehet, pl. hogy unalmas, idegesítő, folyton analizál, okoskodik, bunkó stb.
2021. szept. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
92%
Amikor 37 éves egyedülálló anya voltam, egy évig voltam fenn egy társkeresőn, ahol az egy év alatt kb 3 pasi írt rám. Pedig nem vagyok ronda. Nem nagyon kerestek ezek a lelkes, harmincas pasik. Pedig én is diplomás vagyok saját lakással, rendezett körülményekkel. Egyedül is maradtam évekre. Most, 44 évesen megint próbálkoztam, most hirtelen boldog boldogtalan rám írt. De nem jártam jobban. Nős, "válófélben", bonyolult kapcsolatban. Független, de huszonéves (WTF?) alig egy kettő korban hozzám illő független férfi, de azok sajnos olyanok is voltak. Vállalhatatlanok. Szóval ez a sorsa egy átlagos nőnek, nem az amiről itt regélnek, hogy majd partiképes férfiak százai sorakoznak előttem.
2021. szept. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
88%
Igen, hallottam ilyenekről. Pont azt felejtik el, hogy közelebb vannak a 40-hez, mint a 20-hoz és épp ezért nem ártana abban a korosztályban keresgélni.
2021. szept. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
73%

3


Ami itt regélnek, az nem rólad szól. Ezek az emberek (khm incelek) csak a 18-25 éves, bomba testtel kinéző gyermektelen csajokat tekintik nőnek.

2021. szept. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
13%

Azért ha van pénz, paripa, jó külső, magas EQ és IQ, ráadasul mindez Bp-n és évek óta nincs kapás, akkor ott valami egyéb gond is van...


De egyéb magyar városokban bőven előfordul ez a helyzet. Mert ha a férfi csak minimális (külső-belső) igényeket is támaszt, akkor egyszerűen nincs alkalmas társ.


(Pestieknek, hogy értsék: már a 2. legnagyobb városunkban is a Tinderen mindössze 200-300 24-30 közti lány van, de ezek 60-70%-a igénytelen proli és/vagy zsírdisznó. A maradék többsége tipikus szürke kisegér, a kb. 5 db értelmezhető nő pedig jó eséllyel azelőtt matchel min. 30 hapsival, hogy a te profilodig eljutna.)


33F

2021. szept. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
74%

#5 Tudom én az.

#6 Nem a tinderen kéne ismerkedni. Az értelmes nők többsége fel sem regisztrál, pontosan az oldal milyensége miatt. Ők sem katalógusból akarnak válogatni.

2021. szept. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
93%
Sok ilyen van, és valószínűleg egyre több lesz. Tömeges elmagányosodás jellemző 20-as 30-as nők és férfiak körében is. Ezeknek egyik része választott szingli és egyedül is akar lenni, másik részük meg kényszerszingli, mivel nem talál párt, mert nem kell senkinek, vagy túl magasak az elvárásai.
2021. szept. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:

Azért ez, hogy 20-27ig kell keresni ezzel nagyon nem értek egyet. Persze ezekre felfigyelünk és terjed a nagy korkülönbség de azt gondolom van egy határ.


Ez pedig férfi korának a fele +7 év. Az én esetemben akkor ez 35/2+7 = Tehát 26,5-től felfele...de még ott is teljesen más a hozzáállás.

Egy 26 éves még nem akar megállapodni vagy sokszor épp hogy elkezdett dolgozni.


28-36-ig keresek, de nyilván ha családot akarok akkor pár évvel fiatalabbnak kellene lennie a nőnek.


Szóval lehet egyedül vagyok ilyen helyzetben de biztos vannak mások is.

2021. szept. 26. 10:35
 10/57 anonim ***** válasza:
82%

Jaj, van pár ilyen ismerősöm. :D Egyrészt egyáltalán nincsenek annyira rendben, mint azt magukról hiszik. Persze, a papírforma megvan, de rengeteg más, amit nem lehet így tételesen leírni, egy katasztrófa és akkor sem élnék velük együtt, ha egyidősek lennénk.


Másrészt meg nekem rinyálnak végső elkeseredésükben, a korukbeli nőket meg vagy kritizálják vagy észre sem veszik. Azért bocs már, de ennyi önkrotika nem ártana... Azt várhatod el, amit te is nyújtani tudsz, ha csak fiatalos vagy, de nem fiatal, akkor nem igazán értem a koncepciót, hogy miért kell fiatalok után rohanni. Az egyik legszembetűnőbb jele annak, hogy valaki agyilag nincs rendben, az pont az, hogy a fiatalságot tartja értéknek a kapcsolatban és nem azt, hogy valódi társat találjon, aki illik hozzá, de ha ettől elvonatkoztatok, akkor is nevetséges, hogy egyesek azon nyekeregnek, hogy nem találnak maguknak egy szerethető embert, miközben az igényeik között első helyen az van, hogy valaki feszes és dugható legyen. Én értem, hogy fontos a külső, de nem ártana tükörbe nézni. Az az óra nálatok is ketyeg...

2021. szept. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!