Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy beleszerettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy beleszerettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is bocsi ha rossz témakörbe írtam, de nem tudom melyik másikba tehettem volna fel a kérdésemet. Van egy srác aki tőlem 3 évvel idősebb és eleinte a külseje miatt egyáltalán nem találtam vonzónak. Mivel én Külföldön tanulok, ő meg otthon így nem látjuk napi szinten egymást, de szüleink nagyon jó kapcsolatot ápolnak egymással, emiatt viszonylag sokszor találkozunk amikor kint vannak. Anya és a bátyám nagyon jó véleménnyel vannak a srácról és volt idő amikor előttem is feltünően dicsérgették, úgymond felakarták rá hívni a figyelmemet, de én makacsan ellenkeztem, mert tényleg távol állt az ideálomtól. Külsőleg. Aztán most legutóbb amikor kijött, elkezdtünk találkozni csak így barátilag és megimsertem a belsőjét, ami egyszerűen elvarázsolt. Intelligens, udvarias, kedves, nem teszi nekem a szépet és elmondja a véleményét őszintén és ami a legfontosabb hogy óriási humora van. Mindig sikerült megnevettetnie. Ma indulnak haza vissza Magyarországra, de valamiért ő motoszkál a fejemben. Ahogyan rám nézett, ahogy megnevetetett, ahogyan burkoltan bókolt.....egyszerűen jó volt vele lenni. Nagyon jó. És most hihetetenül zavar hogy vissza kell utaznia. Azt hiszem, egyre jobban kezdem megkedvelni a külső hibái ellenére. Már több éve ismerjük egymást, de mivel hogy a külsejét eddig taszítonak találtam, nem is akartam vele elmélyíteni a kapcsolatomat, mostanáig. Ez valami fellángolás vagy már hívhatom vonzódásnak is? Egyszerűen a személyisége annyira elvarázsolt hogy már nem is látom rondának. Bocsi ha hosszú lett, de muszáj volt leírnom hogy nagyjából megértsétek hogy mi játszódik le bennem.


17/L, a srác 19/F


2022. jan. 30. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

"17/L, a srác 19/F

"aki tőlem 3 évvel"


Nem vagyok benne biztos, de gyanítom egy újabb kamu kérdéssel állunk szemben a 3 helyi top játékos egyikétől.

2022. jan. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

"eleinte a külseje miatt egyáltalán nem találtam vonzónak"


Ez meg a másik oximoron. Még gyakorold kicsit a kamu kérések gyártását.

2022. jan. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért írtam hogy három évvel idősebb, mert én most töltöttem a 17-et, ő meg most fogja májusban a 20-at. És nem kamu a kérdés, hiába hangzik annak!
2022. jan. 30. 00:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt elárulod, hogy miért ide ír egy 16 éves gyerek?

Tini kategória!

2022. jan. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az első mondatomban elnézést kértem hogy ha esetleg rossz kategóriába írtam. De nem fogom bizonygatni hogy nem kamu a kérdés, aki képes normálisan válaszolni annak köszönöm!
2022. jan. 30. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!