Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen beleszerettem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen beleszerettem, de van párja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, ahol megismertem egy fiút, és menthetetlenül beleszerettem. Minden gondolatomban benne van, mindig őt keresem, nagyon szeretek vele beszélgetni. Jóban vagyunk, de nem merem sehova elhívni, meg semmi, mivel van barátnője. Nem tudom mit tegyek, még soha nem éreztem így senki iránt, pedig voltak már kapcsolataim. Őszintén mondom ,hogy én még soha nem voltam ennyire szerelmes, egyszerűen teljesen elvarázsolt ez a pasi. Úgy veszem észre ,hogy nem vagyok közömbös neki én sem, viszont a barátnője egy igazán zavaró tényező. Nem tudom milyen a kapcsolatuk, nem igazán szokott róla beszélni, néha megemlíti. Nem tudom mit kéne tennem, nem szeretnék így közeledni felé, mert bűntudatom lenne a barátnője miatt, de a másik oldalon pedig ott van ,hogy tényleg úgy érzem ilyen fiú nincs még egy,és meg kellene próbálnom "megszerezni". A viselkedéséből azt szűrtem le ,hogy tetszek neki én is. Tényleg tejesen belezúgtam, és nagyon rossz így. Azon is gondolkodtam ,hogy elé állok és megmondom neki, de annyi bátorságom meg nincs, még sosem csináltam ilyet. Pedig nem vagyok már kis tinilány, simán flörtölök férfiakkal, nem vagyok szégyenlős, de nála valahogy más a helyzet,

2022. jan. 9. 11:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

"a barátnője egy igazán zavaró tényező."

Csak te szeretnéd a dolgot, hagyd őket békén.

2022. jan. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
39%
Mondd meg neki, aztán vagy téged választ vagy a barátnőjét, de ha őt akkor több esélyed nem lesz. Alkalmiba semmiképpen se menj bele, akkor csak szerető leszel, az meg tényleg nagyon az alja. Ha nem mondod meg akkor legfeljebb jóban lehettek, aztán ha szakítanának akkor lecsapsz rá, de akkor meg ugye addig meg szenvedsz.
2022. jan. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem vállalj kockázatot. És lesz ami lesz. Most kell a bátorság.
2022. jan. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Pattanj le róla, ha foglalt, nem adta semmi jelét, hogy más kéne neki.

Külsőre egy kapcsolatban lévő férfinek is bejöhet más, de ez nem azt jelenti, hogy le akarja váltani az otthonit.

2022. jan. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Hagyd békén!

Neked se tetszene ha a pasidra nyomulnanak rá.


Meg tudod mondani hogy mit szeretsz benne?

Nem lehet hogy csak vonz mert elérhetetlen?

2022. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Arra gondoltál már, hogy lépne ő, ha akarna valamit?
2022. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ha még soha nem éreztél ilyet az elég erős dolog, hogy ne menj el e mellett csak úgy. Adj rá lehetőséget, hogy kiderüljön, hogy van e itt valami. És ez nem könnyű pont, mert neki ott a kapcsolata szóval szerintem ez épp arra ok, hogy valahogy közöld mi van, mert lehet amúgy ő nem mer lépni, mert ha azt gondolja, hogy neked ez nem egy erős valami, akkor nem akarna belerángatni. Szóval ezt nem lehet biztonságosan és szabályosan csinálni.


Annyi, hogy ha neki nem ez van, akkor utána nem lesztek barátok így már, de szerintem ez nem is lenne jó nektek tartósan ami most van. Valahogy dűlőre kell vinni a dolgot.

2022. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Itt te vagy a zavaró tényező, nem a barátnője. :)
2022. jan. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Utolsónál a pont. Amúgy meg te keresed a társaságát, te vagy oda érte. Ha ő is így lenne, már lépett volna- főleg, hogy a barátnője nincs is ott.
2022. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ő is szokta keresni az én társaságomat, nagyon kedvel engem, mindig megörül amikor meglát. Bármiről el tudunk beszélgetni, nekem olyan dolgokat is elmond amit mások előtt szégyellne, megbízik bennem. Az a bizonyos vibráció is megvan közöttünk a levegőben.. érzem. Ötödik válaszoló: nem az vonz benne ,hogy elérhetetlen. Egyszerűen a személyisége, ő maga teljesen rabul ejtett. Mellesleg külsőre is az álompasim. :(
2022. jan. 9. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!