Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valentin napra keresek angol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napra keresek angol nyelvű szerelmes verset. Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Minden ajánlást szívesen olvasok. 28 éves nőnek lenne. Én magam is neki állok keresni, de hátha valaki jobbat talál, mint én.


29/F


2022. febr. 2. 18:55
1 2
 1/13 Humor Herold ***** válasza:
Mi lenne ha te magad írnál, he' ?
2022. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerelmes verset tudnék írni, azzal nem is lenne probléma, de átültetve angol nyelvre már nem adná vissza. Nem lenne az igazi...
2022. febr. 2. 19:00
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Roses are red, violets are blue,

Vodka is cheaper than dinner for two.

☺️

(Amúgy nő vagyok és tartjuk a Valentin napot, de ezt a versikét akkor is imádom :D)

2022. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Humor Herold ***** válasza:

És miért olyan fontos az angol nyelv? Írj neki magyart, személyre szólót,azt bírják a csajok! Aztán szépen írd le gyöngybetűkkel egy A4-es lapra és örök lesz...

Jobb mintha kimásolnál valamit a netről!

2022. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hármas, köszi a viccesre vett versikét, de én egészen más stílusban keresek. Romantikusat

6-8-9-10 sorost kb , aminek mélysége van (átvitt értelemben)

Négyes: Azért angolul, mert külföldi nőt szeretek, és angolul kommunikálunk. Igaz, én még fordítóval...

A papír alapú levél sem rossz ötlet, de nem kockáztatnék most vele...

2022. febr. 2. 19:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Na jó, ha nem jó a vodkás :D akkor ajánlom Robert Browning és Elizabeth Barrett Browning egymáshoz írt verseit.
2022. febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy nem jó a vodkás? :D Csak nem alkalmas. Köszönöm az ajánlást. Elindulási alapnak jó lesz.
2022. febr. 2. 19:19
 8/13 anonim ***** válasza:
Pinterest-en vannak.
2022. febr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem használok Pinterest-et, de ha tudsz konkrét oldalt linkelni, akkor utána keresek.
2022. febr. 2. 19:27
 10/13 anonim ***** válasza:

Bocs, de le ne fektesse valaki helyetted?

Én írtam Browningékat, más meg a Pinterestet, google a barátod.

2022. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!