Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valentin napra keresek angol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napra keresek angol nyelvű szerelmes verset. Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Minden ajánlást szívesen olvasok. 28 éves nőnek lenne. Én magam is neki állok keresni, de hátha valaki jobbat talál, mint én.


29/F


2022. febr. 2. 18:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem tudhattam, hogy te írtad. Nem akartalak túl erőltetni. Már így is segítettél, nem kell a gyertyát is tartani. Köszönöm, azt hiszem azt megoldom. :)

De azért lásd be te is, egy egész ildalt tanácsolni, az olyan, mint hogy az interneten találsz. Kössz :D Ami persze igaz is, de én már mások által kedvelt verseket szerettem volna olvasni. Szóval a kiírt kérdésem már egy szűrt keresésre irányult. De tényleg köszönöm a segítő szándékot.

2022. febr. 2. 19:34
 12/13 anonim ***** válasza:
2022. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mi ez, valami keresőmotor? Ha beírok bármit, nem ad ki semmit.
2022. febr. 2. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!