Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezeljem azt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem azt, ha megbotránkozok azon, amikor az egyik kiszemeltemnek barátnője van?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez nagyon nagy hülyeség, de sajnos nem tehetek erről. Ha van egy olyan férfi aki nekem nagyon megtetszik, és kiderül, hogy együtt van egy másik csajjal, akkor egy rövid ideig nagyon rosszul érzem magam lelkileg. Hogy lehet ezt kezelni? Idő kell amíg feldolgozom. Ha nem is sok, de kell. Ugye nem vagyok ezzel egyedül?

2022. febr. 12. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt férfiként is hasonlóan éled meg, sőt szerintem még rosszabbul. Nekem van egy olyan háklim, hogyha a kiszemelt nő olyan férfival volt már kapcsolatban aki nem szimpatikus számomra vagy nem tudom felvállalni, akkor nem kezdek vele kapcsolatba. Volt, aki nem értette miért érdekel engem kivel volt együtt korábban és az a múltja és felejtsem el, de ha ismerem az illetőt és olyan ember akit alapból elutasítok, akkor az exét is elutasítom legyen bármilyen kedves és aranyos.
2022. febr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

1 vagyok....

Az említett nő azzal próbált engem jobb belátásra bírni, hogy rövid ideig voltak együtt és végül ő dobta ki mert megcsalta, de ez egyáltalán nem érdekel. Ha a kapcsolat elején önként felvállalta a kapcsolatukat akkor már elásta magát nálam egy életre, sajnos ezen nem tudom magam túltenni.

2022. febr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En mwgdzoktam vizsgálni miert vqn a másikkal es mennyire biztoe a kapcsolatuk.

Es annak fényéb3n mondok le e rola(az infok tükrében 2 pillanat alatt) vagy nem

2022. febr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Én ilyenkor úgy érzem, mintha megcsalna a pasi engem a barátnőjével és haragszom rájuk.
2022. febr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress másik kiszemeltet. Dupla jackpot.
2022. febr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Oké és melyik kiszemeltedhez szóltál már hozzá valaha?
2022. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!