Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha te szerelmes voltál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te szerelmes voltál egy lányba,és segítettél is rajta.Ő ezt nem értékelte,és nem szeretett viszon,és egy olyan pasival házasodott össze aki megfogja alázni,és megüti majd,szólnál-e erről a lánynak?

Figyelt kérdés

2022. febr. 17. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy benne biztos hogy megfogja alázni meg ütni?


Ettől függetlenül mindegy mit mondasz neki le se sza.rna téged

Valószínűleg még meg is haragudna, hogy bele pofázol a kapcsolatába

2022. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy mi lesz a jövőben, varázsgömböd van? Ha összeházasodtak, akkor nyilván tudja kihez ment hozzá, nem kell a te segítséged!
2022. febr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha ismered a pasast csak is akkor tudhatod..
2022. febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Annyival kiegészítem a történetet,hogy egyedül maradt otthon kb 10éve a szülei elváltak.Volt otthon mindenük,az apja bevásárolt mindent,de óvatosságból ott hagyott neki 10ezer forintot,ha valami váratlan kiadás lenne.De tényleg volt minden otthon náluk,maximum kenyeret kellett volna venni a lánynak.Még cigarettát is vett sokat a lányának.A lány a 10ezret 2nap alatt úgy el szórta,hogy mondtam neki.Mire költöttél el két nap alatt 10ezret,hisz minden van itthon.Még dobozos sör,kolbász,szalámi,vaj,tartós tej,mosószer,minden...A válasza az volt,hogy a barátnőmmel kétszer voltunk a presszóban.De segítsek neki mert az apja lefogja szidni.Összeszedtem náluk vasat,lemezt,alumíniumot,rezet,és mondtam,hogy remélem ebből meglesz a 10ezer.Itthon lemértem számolgattam,és nem lett volna meg a 10ezer.Amit én gyűjtöttem azt is hozzátettem,lemértem.11ezer lett.Leadtam,és egyből hozzá mentem,és arról,hogy a saját gyűjtésemet hozzá tettem elhallgattam.Jól esett volna egy puszi.De csak átvette a pénz és annyit mondott,hogy köszi.
2022. febr. 17. 12:46
 5/12 A kérdező kommentje:
Ismerem a pasit
2022. febr. 17. 12:48
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy hülye voltál. Legalább visszaadta a pénzt?
2022. febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6# Igen hülye voltam,és szerelmes.A mai napig nem tudja,hogy kiegészítettem a vasat stb
2022. febr. 17. 12:59
 8/12 A kérdező kommentje:
6# Nem nem adott nekem vissza semmilyen pénzt.
2022. febr. 17. 13:00
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
10 éves sztorikon szenvedsz még mindig? :D
2022. febr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez kemény

Elájulok 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Mit akarsz te 10 év után jó ember? 🤦‍♀️🤣🤣

2022. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!