Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mièrt tartja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mièrt tartja furcsának sok ember azt,ha valaki 40-50-60 fölött szerelmes?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem a rokonságomban,ès a munkahelyen is a vezetőknèl főleg,hogy furcsának tartják,ha valaki már nem 20 èves,ès igènyt tart a párkapcsolatra,szexre,ès szerelemre.Mikor azt mondtam,hogy ez nincs mindig korhoz kötve,akkor elkezdett vitázni.Szerinte az már nem szerelem,ami idősebb korban van.Egyesek infantilis viselkedèsnek tartják,ès az egyedülállóságot ,,ismerik el".Engem is megcsodálnak,mikor a páromnak kimutatom a szerelmet,ès megpuszilom a főtèren.Egyesek szerint hamar felvállaltam gyerekek mellett.Mi a vèlemènyetek? 42N

2022. febr. 10. 17:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%

hogyhogy miért

ebben a korosztályban nagyon sok ember ki van már égve, be van sülve

2022. febr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
1: +1
2022. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
42 évesen fel kéne már nőni és nem azt nézni, mások mit szólnak a magánéletedhez. Éldd az életed, ahogy neked jó! N37
2022. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem találkoztam olyannal, aki furcsálná ezt. A szerelem nem korhoz kötött.
2022. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Azzal van a baj, aki szerint 42 évesen már öreg vagy a szerelemhez.

60+ is lehet szerelmes, miért is kéne lehúznia a rolót ha elvált, vagy rosszabb esetben özvegy? Gondolom a 20 évesek, vagy ellaposodott házasságba besavanyodottak mondják ezt.

2022. febr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
16 evesen en sem tudtam elkepzelni, hogy 40 felett meg szexelhetnek emberek. Igy a 35-on tul kisse mashogy latom mar a dolgokat...
2022. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem meg azzal van gond, hogy a 42 éves fejben lefuttatja, mások mit gondolhatnak róla, eselteg meghallgat pár nem túl kedves beszólást, majd egy névtelen fórumon igazoltatja a saját igazát, mert annyira bizonytalan, hogy nem tud határokat húzni a magánéletében és nem foglalkozni azoknak a véleményével, akiknek ehhez semmi köze.
2022. febr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

Én is furcsálltam, amíg bele nem zúgtam 40 évesen egy 48 éves férfibe, de olyan eszement első látásra módon, hogy kezem-lábam remegett a közelében, dadogtam, majdnem elájultam, sőt, egyszer el is rohantam, amikor megláttam. Na most azt gondoltam, én ebből 20 éves koromra kinőttem. Utána is voltam szerelmes, de az nem járt ilyen sokkszerű reakcióval, amit én azzal magyaráztam, hogy mert már több az önbizalmam. Aha. Aztán amikor 40 évesen úgy viselkedtem, mint egy szűzkislány, akkor át kellett értékelnem visszamenőleg is azt az elmúlt higgadtabb szerelmet. Magamnak is be kell látnom, hogy férfiként soha nem volt rám olyan nagy hatással, mint ez a másik kettő.

Amúgy az 50-60 évesek szerelmét továbbra is furának tartom, afölött meg már egyenesen hiteltelen számomra, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy a szexualitás olyan erővel meg tud jelenni idős korban, mint amikor még vonzó és fiatal az ember.

2022. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mert vegtelenul korlatolt.
2022. febr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
De miért ne lehetne annyi idősen is szerelmesnek lenni? Aki szerelmes típus, az 50 meg 60 évesen is lehet szerelmes.
2022. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!