Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem gondolok rá egésznap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roadkill kérdése:

Ha nem gondolok rá egésznap attól még szeretem,nem?

Figyelt kérdés
Szép jó napot\estét ki mikor olvassa.3 éve kapcsolatban vagyok a barátnőmmel és ő sokszor felemlegetti hogy egésznap az eszébe jártam,ha tőllem kérdi hát nekem is sokszor eszembe járkál hogy mit csinálhat és hasonló de nem egész nap és elgondolkoztam hogy ettől még nem tűnök úgy mintha nem szeretném,ugye?Mellesleg távkapcsolat ha ez számít valamit.További szép napot,estét és előre is köszönöm a válaszokat.

2022. febr. 23. 18:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem, vagy igen, de ezen majd te elgondolkozol. Úgy értettem, hogy biztos pont vagy az életében, ahova vissza lehet menekülni. Ez viszont nem feltétlenül a nagybetűs szerelem, mint az ismerősöd feltételezi, hanem a megszokás. Az, hogy te évek óta dolgozol, éled a felnőtt életed okozza azt a magabiztosságot és benne megbízol, hogy nem kell agyalnod, ő egy kislány, új helyzetben, gyökértelenül, ami miatt ragaszkodik.

Lehet, hogy negatív vagyok, voltam hasonló kapcsolatban a korotokban, nekem nem tartott örökké, és másoknak sem szokott. Lehettek kivételek, az élet eldönti.

2022. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk az jó hogy biztos pont vagyok az életében,nem?Azzal semmi gond sincs,ha negatív valakinek a véleménye ez is egy hasznos vélemény,mondjuk sokan mondták már hogy ennek semmi értelme vagyis a kapcsolatnak,de szeretjük egymást és bírunk várni,szóval tanácstalan vagyok ebben hogy váljunk szét vagy inkább ne.Na majd az idő eldönti talán
2022. febr. 23. 20:55
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem probléma. Főleg, ha elfoglalt vagy alapvetően.
2022. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát
2022. febr. 23. 22:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!