Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik mennyire vagytok hűséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik mennyire vagytok hűségesek? 25-35 évesekre gondolok. Őszintén.

Figyelt kérdés
Én mióta első kapcsolatomban csalódtam, és utána pár pasi is csak a hűtlen, átverős oldalát mutatta, nem tudok bízni, hiába van barátom sajnos teljesen már képtelen vagyok bízni.

2022. febr. 24. 02:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%

Én ebben a korosztályban vagyok, de nem állítom, hogy 100%, hogy hűséges maradok az aktuális barátnőmhöz. Tudok hűséges lenni, de ahhoz nagyon meg kellene felelni nekem, ellenkező esetben megcsalhatom.


Ennek azonban feltehetően az az egyik oka, hogy zűrös múltam van. Egy időben például erősen vallásos voltam, tiltották nekem a szexet, kimaradt az életemből a bulizós korszak is, és azon gondolkodtam, hogy be kellene pótolni.


Szerintem azzal a pasival jó komoly kapcsolatot kezdeni, aki elégedett a múltjával. Aki úgy érzi, hogy hiányzik neki például a randizgatás, az lehet később be akarja majd pótolni. Ez talán még inkább így van akkor, ha a nőnek sok pasija volt, és ez a tudat az elégedetlen pasiban irigységet okoz:


"ő kiélte magát, én meg nem, micsoda dolog ez".

2022. febr. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hmm, én nagyon hűséges vagyok, pedig a barátom egy évbe jó ha 3x..alig van intimitás, mégis hűséges vagyok, pedig rohadtul hiányzik a szenvedély, fordított esetben pali már biztos megcsalta vna a párját ilyen helyzetben.
2022. febr. 24. 03:18
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy évben 3x hűséges? Vagy egy évben 3x van szex?
2022. febr. 24. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, de ha egy évben 3x van szex veled, akkor ott szerintem már rég nincs hűség.
2022. febr. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Noren1989 ***** válasza:
100%
7kapcsolatom volt, sose csaltam meg senkit sem.
2022. febr. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Valtozo, pont annyira, amennyire a nok. Ha valaki sorozatosan olyar valaszt, aki megcsalja, ott az illetonek is erdemes elgondolkozia, hogy rosszul valaszt.
2022. febr. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
+ megjegyeznem: Atlagos ferfikent nem eri meg husegesnek lenni. A csaj barmikor kilelhet a kapcsolatbol es fel perc alatt talalhat barmire ferfit. Ferfikent, azert nyujtani is kell valamit... Es nem igazan lattam meg huseges not 30 alatt.
2022. febr. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Amióta eszemet tudom, azóta hűséges vagyok. 3 komoly kapcsolatból 2 megcsalással ért véget. Volt több randim, és pár futó dolog (pár hónap). De olyan is volt, hogy még a randi előtt összejött mással. Szóval jah, nem egyszerű. Igyekszem továbbra is hűséges maradni férfi létemre. Talán valahol rám is vár valaki.


29/F

2022. febr. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

A #7 nagyon szépen kifejtette miért nem szabad összejönni valami ronda, alsó polcos pasival.

Csak annyi, hogy amit átlagnak ír, az az átlag alatti.

2022. febr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Egy férfi akkor hűséges, ha igazán értékes számára a hölgy!
2022. febr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!