Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18-20 éves lányok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 éves lányok mennyire hűségesek, ha összejönnek egy 30 éves ferfival? Persze csak, ha minden jól megy.

Figyelt kérdés
Lehet egy ilyenből család is akár?
2020. márc. 5. 20:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Mi köze ennek a korhoz?
2020. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Hellmano ***** válasza:
54%
Mit akar egy 30 éves egy 18 éves lánytól, főleg család stb. ?
2020. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%
Ha FÉRFI, az a férfi, akkor hűségesek. Na de család...még sok 30-as sem érett hozzá.
2020. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

Pont a pasas nem lesz az, vagy ez fel sem merül?


-fiatal lány: "szeretem az idősebbeket mert ők már érettek, magabiztosak, komolyak, tudjak mit akarnak"


-idősebb férfi: szeretem a fiatalabb lányokat, mert lehet velük hülyülni, őszintén tudnak szeretni és nincsenek nagy elvárásaik mint az idősebb nőknek"

2020. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
2-es leírta, amire én is gondoltam. Egy 18-20 éves még szinte gyerek.
2020. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
Szerinted? Most fognak továbbtanulni, elkezdeni az életüket. Kalandnak jó leszel.
2020. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%

Ez nem korfüggő és nem korkülönbség függő. 10-12 év különbség nem is nagyon látszik.

Ha szeret, viszontszereted, akkor nem a megcsaláson jár az ssze.

2020. márc. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
37%
Azért a kornak is van köze, nem kell azt állítani hogy nem. Persze vannak kivételek akikkel lehet komolyabban is tervezni család stb.. de a többségben ilyenkor még javában dúlnak a hormonok...
2020. márc. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Igen, lehet, én most 21 vagyok, de abszolút nem úgy gondolkodom, mint a kortársaim nagyrésze, nem kalandot szeretnék egy idősebb férfival, hanem párkapcsolatot, hosszú távra tervezek. Kb. 10 korkülönbség az semmi, simán egy hullámhosszon vagytok, hogyha a lány egy kicsit érettebb az átlagnál és van közös érdeklődésetek. Így aztán persze, lehet belőle akár család is, csak tisztázni kell, hogy kinek mi a terve, ha ő még egyetemre menne, akkor az elkövetkezendő 5-6 évben biztosan nem lesz, ha dolgozni fog, akkor elvileg lehetséges, de persze ez mindenkinek a saját döntése, hogy mikor, manapság már egyáltalán nem kirívó eset az sem, hogy az anyuka eléri a 30-at, az apuka pedig a 40-et is, mire gyerek lesz, szerintem ezzel semmi baj nincs.
2020. márc. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
42%
Nem tunt fel, hogy nagyon kulonbozoek az emberek? Meg 18 eves zoldszemu, szeplos orru oroszlan csillagjegyuek is.
2020. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!