Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire zavaró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire zavaró egy "enthusiastic woman" folyamatos pörgése, el lehet viselni hosszú távon, vagy jobb nyugodtan lenne egy párkapcsolatban, mert az a feltöltődés szigete?

Figyelt kérdés
2022. febr. 27. 09:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem beszélni magyar?
2022. febr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Lelkes nő.


Ezt jelenti az enthusiastic woman.

2022. febr. 27. 09:26
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kompatibilitás kérdése. :) Elvileg nekem is van némi ADHD-m. :D Eddig két asszertív párom volt, nem tudom mi lenne akkor ha két "dudás lenne a csárdában". :)
2022. febr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#3


Volt valami előnyöd az ADHD-ből, vagy mindig hátrány volt neked?

2022. febr. 27. 09:30
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt még értettem is, de ezzel a "jobb nyugodtan lenne egy párkapcsolatban"-al már sok volt. Ez mit jelent? Jobban nyugton lenne egy párkapcsolatban? Így értetted?
2022. febr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy miben nyilvánul meg a folyamatos "lelkesedése". Ha valaki már szinte "megfojt" a lelkesedésével, mert túlpörög ebből a szempontból, az már igen zavaró lehet. Két ember személyiségén múlik, hogy ki mennyire képes ezt elviselni.
2022. febr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a figyelem zavar miért is előny?
2022. febr. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen így. Szóval mikor az ember befejezi a munkát, vagy tanul, akkor lehet jobb, ha csak leülünk a nővel megnézni egy filmet.


De a pörgős lányoknak lehet ez nem elég, bömböltetik a zenét, esetleg bulizni akarnak, vinni stb. Ami jó, csak nem mindig.

2022. febr. 27. 09:33
 9/14 A kérdező kommentje:

#7


Vannak autisták, akiknek kifejezetten magas az IQ-ja. Valami ilyesmire gondoltam, hogy esetleg egy ADHD-s esetében is valamilyen előny.

2022. febr. 27. 09:36
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

4,9: Iszonyat be tudok pörögni. :D Érettségiig semmit sem tanultam kb, előtte is csak átnéztem a tételeket és szóbelin ez jól jött, mert az elnök szólt rám, hogy adjak időt másnak is, le kellett lőni kb. :D

Randevúkon is eddig csak előny volt, mert nagyon be tudok lelkesedni és ott is előjött a kommunikációs "hadviselésem". Ezt persze már rutinnal igyekszem kordában tartani, mert az sem jó, ha csak az egyik fél beszél (akkor ugye annak tűnhet, hogy letojod a másikat, pedig nem, egyszerűen csak f*som a szót). :D

Autista nem vagyok hála az égnek! Visszanéztem tegnap mailben (beszélgettem barátommal a témában), pár éve csináltam mensa tesztet és 117 pont volt az értékem (118-ra emlékeztem sokáig helytelenül), az maximum az áltagtól kicsit jobb ugye.


Viszont van pár OCD szerű beütésem. :( Kényszeres kijavítás, gyerekkoromban nem bírtam/mertem a vonalakra rálépni pl. Az elsőnél sokat javultam, a másodikat totálisan a hátam megett hagytam. Nem "merem" megkenni a kenyér szélét, mert félek, hogy leesik. :D Na ez maradt, sajna. De ez már köbö ártalmatlan.


Nem tudom ezek mennyire előnyösek, de én úgy érzem, hogy ezeket inkább a pro dobozba raknám bele. :)


(Le is lövöm magamat)

2022. febr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!