Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki mindent eldobott és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki mindent eldobott és az elsöprő, azt az őrült szerelmet választotta: hogy végződött végül? (Kor/nem)?

Figyelt kérdés

Mi van akkor, ha kiderül évek után, hogy ez kölcsönös, DE mivel már ismerted valamennyire a másikat, ésszel tudod azt is, hogy hiába vágytok egymásra, nem működne a kapcsolat hosszútávon, mert nem passzoltok fontos dolgokban össze?


Őrült eszeveszett érzelmek vs. stabilitás, biztonságos, mély szeretet/szerelem.


Én láttam a környezetemben példát, amiben a nő eldobta az 5 éves kapcsolatát emiatt az érzés miatt, összejött a szenvedélyt hozó emberrel. Aztán 1 évig tartott lelkileg összeszednie magát... Nagyon megszenvedte, mire összekaparta magát.


Én kicsit már úgy látom, mintha ez törvényszerű lenne.


Persze olyan is van, hogy személyiségben és értékrendben, gondolkodásban is passzoltok. Itt nincs miről beszélni. Szerintem, ez esetben érdemes csak ezt az eszevesztett állapotot választani, a másikban ki kell törölni.


Mit gondoltok?



2022. márc. 4. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Az embereket (főleg a nőket) az érzelmek irányítják.


Egy intelligens pszichopata ezért sikeresebb az életben, mert tud hideg fejjel gondolkodni, nem kötődik senkihez, és nincs bűntudata.


Mindenki megbánja, aki beleveti magát az érzelmekbe, mert csak sodródik, de nem irányít.

2022. márc. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ideális esetben a kettő együtt jár, tehát van passzolás és heves érzelmek is. Pont ezért gondolom azt, hogy akkor érdemes együtt lenni valakivel, akivel "csak" passzoltok, ha ura vagy a saját döntéseidnek és nem hagyod, hogy az érzelmek magukkal ragadjanak. Így hosszútávon is fent lehet tartani egy ilyen kapcsolatot. Viszont ha túlságosan vágysz az érzelmekre, akkor nem fogsz megelégedni a "szimpla passzolással" és idővel tuti keresni fogod azt, akinek magával ragad a szenvedélye.
2022. márc. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1- cool, de engem most nem a pszichopaták érdekelnek, hanem az ember 99%-a, aki mellékesen neurotipikus ;)

2. ebben van igazság. A kontroll megvan, és nem vágyom erre az érzésre, szerencsére (már).

2022. márc. 4. 12:24
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Csalódással, de még így is örülök, hogy akkor megélhettem azokat és nem maradtam egy langyos kapcsolatban.
2022. márc. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szarul.
2022. márc. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Mindent elsöprő nagyon szenvedélyes, végül túl szenvedélyes, mert átfordult bántalmazó kapcsolatba. Alig birtam kimenekülni belőle. Azt hiszem egy életre negtanultam hogy használjam az eszemet is, mert vannak olyan jelek amik mellett nem szabad elmenni, amiket nem lehet kimagyarázni, bármennyire is szeretnénk.
2022. márc. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen össze vesztem a családommal, ott hagytam az iskolát és kitakarodtam Hollandiába dolgozni mert hu de szerelmes voltam egy nálam 8 évvel idősebb srácba aki ott lakott és 1x láttam személyesen 2 hétig.


Később kiderült, h az anyja az kb szerelmes a kicsi fiába és egy prűd mindenbe bele szólok asszony..

A pasiról meg kiderült, h anyuci pici fia akinek egy idő után szexelni se volt kedve mert "jajj anyuci meghalja és zavarja ha szexelünk". Meg nem megy sehova mert élete a videójáték. Én amúgy is depressziós voltam de úgy mégrosszabb lett.

A munkahelyek is borzalmasak voltak ott ahol laktunk..

3 évig bírtam vele, mert én hülye még úgy is kitartottam addig.


Inkább tanultam volna.. Akkor nem enne a fene, h nem találok magyarországon munkát 8 általánossal, halláskárosultan. 😑😑😐😐

2022. márc. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7 - Sosem késő tanulni!

Sőt, ez egy hosszútávú befektetés. Volt ismerősöm, aki már húszonévesen, munka mellett csinálta az érettségit pl.

2022. márc. 4. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!