Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A mindent elsöprő viharos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mindent elsöprő viharos szerelmet, vagy a lassan épülő rózsaszínköd nélküli szerelmet érdemes választani?

Figyelt kérdés

Két nő között őrlődök. A viharos szerelmem már kezd lepíteni mert látja, hogy túl lelkes vagyok, hülyeségeket csinálok, kétségbe vagyok esve. Bármit megtenénk érte. És meg is teszek. És sajnos sokallja, kellemetlenül érzi magát emiatt. Megkaptam őt ugyan, de már elveszítettem (félig-meddig. Vagy nem is tudám hányadán állunk egymással...) . Volt 3 boldog hetem vele.


A másik nőért nem lelkesedek annyira értelemszerűen, de akár kialakulhat valami hónapok alatt. Ez a másik nő mondanom sem kell oda van értem, mert én tök közömbös vagyok vele.


Mit mit választanátok? Mik a ti tapasztalataitok? A mindent elsöprő lángolásra érdemes építeni hosszabb távon, vagy a nyugodt, lassan épülőre?


(32/F, elvált)


2019. dec. 5. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az első nem szeret viszont, a másodikkal meg egyáltalán nem biztos, hogy részedről valami, egyiket sem választanám.

Várnék a kölcsönös szeretetre, szerelemre. Szar érzés, én is átéltem.

2019. dec. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Barnabas333 ***** válasza:
0%
Teljesen mindegy, a szerelem elmúlik pár év alatt. Utána elhidegülés jön...
2019. dec. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyiket se. Egy időre hagynám mindkettőt és majd az idő úgy is megmutatná, hogy melyik hiányzik tényleg. Lehet egyik se...
2019. dec. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!