Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik nem sikeresek a lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem sikeresek a lányoknál, ti hogy fogadjátok el azt hogy más fiúnak szép barátnője van?

Figyelt kérdés

Nekem sosem volt barátnőm, 23 éves vagyok, és annyira rossz érzés hogy más fiúnak szép barátnője van és fiatalabb is nálam.

Nekem annyira nagy dolog lenne ha lenne barátnőm, más fiúnak meg könnyen megy és teljesen természetes hogy van barátnője. Nem igazságtalan ez?

Nagyon rég óta vágyom barátnőre, de nem jön össze semmi, tényleg annyira jó lenne egy lánnyal kézenfogva sétálni.

Olyan igazságtalan hogy nekem ez a sor jutott. Évek óta szeretnék már és semmi sem sikerül.


2022. márc. 6. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
És mit is teszel azért, hogy legyen barátnőd? Attól, hogy itt siránkozol és másra irigykedsz biztosan nem lesz.
2022. márc. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, biztosan nem könnyű. Egy élet alakulása sok esetben a szerencsén múlik, az pedig nem igazságos. Talán már ennek a tudatosítása is segíthet kicsit elfogadni a helyzeted, aztán tudsz gondolkozni azon, hogy mivel fordíthatnál rajta, akár úgy is, hogy ellesel egy-két dolgot a nálad szerencsésebbektől.
2022. márc. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

'Nem igazságtalan ez?'


Filozofikus kérdés, mert ugye mi az igazság? Számodra úgy tűnik, hogy az igazság az, hogy megérdemelsz egy jónőt, a jónők számára meg az az igazság, hogy megérdemelnek egy nálad jobb fickót.


Szerintem ne reménykedj abban, hogy a nők fognak megváltozni, próbálj inkább te.

2022. márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, eleve nem jönnék össze olyannal, akivel nem akarok együtt lenni, az meg hogy másnak milyen nője van az az ő baja.
2022. márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem érzed, hogy ez mennyire szánalmas kérdés?

Moccanj meg, beszélgess, járj társaságba. Senkinek nem ez a sors jut, csak nem tesz semmit érte.

Mesélj, mivel próbálkoztál?

2022. márc. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya barátnő nem jó?
2022. márc. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ugyanezen a soron vagyok, csak 18 évesen:D


Nem siránkozok, hanem próbálkozok. Elsőnek magammal kell rendbe lennem, utána lehetek mással is. Egy kapcsolat úgy a jó, ha készen mész bele és tudsz is valamit nyújtani. Azt pedig az átlagos magyar életmóddal nem feltétlenül lehet.


Tehát érdemes fejlődni, próbálkozni és nyitni a világ felé. Az nem old meg semmit sem, hogy irigykedek másra. Kb ilyesmi gondolataim vannak ezzel kapcsolatban.


Persze nem utolsóként a hit is fontos a dologgal kapcsolatosan, hogy idővel, ha teszel is érte, akkor lesz valakid.


Attól, hogy másnak van szép barátnője neked nem csorbulnak a lehetőségeid, hogy legyen.


Legtöbb ilyen fickó (mint te, vagy én), üres legbelül és nem tud mit felmutatni egy lánynak. Mégpedig a lányok/nők azt szeretik, ha a férfi teljes és nem pedig egy tátongó üresség.


Ehhez persze a nehezebb út vezet és nem a könnyebb.

2022. márc. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én pont lexarom hogy néz ki egy nő, vagy másnak a nője (azért persze üssön meg egy mércét), a lényeg a belsőőőőő, azt nem lehet sminkekkel megmásítani. És sajna itt elvérzett eddig minden nő, tudom, velem van a hiba de hé, valahol van még 1 elcseszett olyan ember mint én :D Szóval kitartást, én már 27 éve várok erre a bizonyos valakire, és már nagyon közel járok hmmm
2022. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
karmatikus csapásnak érzem, rám mindíg a bányarémek ragadtak
2022. márc. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 szerintem meg pusztán a kisugárzásod és gondolatmeneted baromira nincs a helyén és ezért vonzod be azokat amiket nem akarsz...
2022. márc. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!