Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mernél úgy ismerkedni, ha nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mernél úgy ismerkedni, ha nő létedre ezzel a problémával küzdesz?

Figyelt kérdés
az ajkad felett és az álladon van pár szál szőr.
2022. márc. 26. 14:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Igen. Gyanta a megoldás rövidtávon, hosszútávon pedig kivizsgáltatni magad egy jó endokrinológussal, mert egy hormonzavar jó pár súlyosabb következménnyel járhat, mint a szőr. Saját tapasztalat.
2022. márc. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden nőnek van a szája felett szőr. Létezik gyanta, lézeres szőrtelenítés stb...
2022. márc. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem rendszeresen szedni kell, de sose akadályozott az ismerkedésben
2022. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
És olyan is van, hogy két endo és a nőgyógyász is azt mondja, minden oké, mert az emberek szőrösek, ki gyengébben, ki erősebben.
2022. márc. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
1%
a mai nőket egy betyár bajusz sem tartja vissza, elég gátlástalanok XD
2022. márc. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Persze, ez viszonylag könnyen orvosolható probléma még akkor is, ha neked nem csak olyan kis pihe. Ha csak pár szál, ami jobban látszik, szedd ki csipesszel, ha sok, akkor meg gyantával. Amúgy meg egyetértek az elsővel, jó lenne orvoshoz is menni vele, mert lehet valami hormonprobléma áll emögött.
2022. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
De ahol az állon szőr van, az már nem normális. Bajusz oké, de az áll problémára utal.
2022. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nő az államon 2 szál fekete szőr pár éve, pedig nem vagyok szőrös alkat. Csipesszel pár másodperc és kiszedem, állon nem is fáj szedni. Nem is értem, ez miért probléma... lábamon is nő szőr ha nem borotválom, de kb mindenkinek 🤷‍♀️
2022. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Pár szál (2-3) normális valóban. De ha sok van, akkor orvos.

1 voltam.

2022. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

"De ahol az állon szőr van, az már nem normális. Bajusz oké, de az áll problémára utal."


Mondom, engem 3 orvos vizsgált. Momd azt mondták, hogy normális. De manapság minden nőt hormonbajosnak kiáltanak ki, aki nem olyan, mint a retusált képek.

2022. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!