Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha úgy érzem, hogy hülyítenek, de nem tudok megszabadulni tőle? 20/F

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem vagyok képes felfogni. Nem olyan régen szabadultam meg ettől a K-tól és valahogy mégis sikerült neki manipulálni engem, hogy segítsek neki visszakapni amit elvettem tőle, a “szerelmét”. Hogyhogy vettem el tőle? Nem volt nehéz, annyi titkát ismerem, hogy hány szeretője van, hogy csak na. Hülyít engem és én ezt tudom, és abból ered a fájdalom, hogy nem vagyok hülye. Nem veszem be a sok szrt amivel tömi a fejem, de mégis olyan jól esik hallani. Egy barom vagyok. Amikor kicsesztem vele olyan jó érzés volt. Éreztem, hogy a fájdalom amit a szívemben már fizikálisan is éreztem megszűnt létezni. Ami miatt esténként nem tudtam aludni. És most újra itt van a szívemben. Csak addig foglalkozott velem amíg visszakapta ami kellett neki. Én barom meg ugyan ott tartok ahol voltam. Újra a fájdalommal. Nem akarok egyedül lenni. Eleve azért segítettem neki, mert azt hittem, hogy tévedek vele kapcsolatban és, hogy ezek után minden megváltozik. De a nagy fenéket, visszaérkeztem ugyanabba a kerékvágásba.

Hihetetlen, hogy mennyit törődtem vele, és ezek után ezt kapom? Még a sok szr után is? Mit tehetnék, hogy megtudjak tőle szabadulni?Mégegyszer nem bírom megtenni amit előtte, de folyamatosan nyomja a vállam a titka. És jót szórakozik rajta. Érzem. Tudja, hogy mennyire fájdalmas nekem, hogy játszik velem.



2022. ápr. 2. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Azzal teszed magadnak a legjobbat ha békén hagyod, elkerülöd!

Még most hétvégédet is tönkreteszed miatta?

Az írásodból is az jön le hogy beleőrülsz egy ilyen kapcsolatba.

Keress mást.

Viselkedj végre értelmes ember módjára.

2022. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én próbáltam elkerülni, de mindig nála kötök ki. Próbáltam otthagyni, de vissza rángat, nem hagy elmenni.
2022. ápr. 2. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Rúgjál be.
2022. ápr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az amikor érzelmileg gyenge, nem elég érett vagy.
2022. ápr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!