Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki hol ismerkedett meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hol ismerkedett meg a párjával?

Figyelt kérdés

A "hol" alatt úgy értem pl szórakozóhely Park utca....

És hogyan

Valamint kort is írjatok légyszíves hogy ti és a párotok hány éves volt.


2022. ápr. 4. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:

A mostanival egy kiállitáson, kesőbb pedig egy szakkörbe jartunk. De volt akivel ismerős által, vagy kiránduláson, vagy a másod állásunkban, vagy zárt klubban (bizonyos csoportnak).


N

2022. ápr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Itt a gyakorin :)
2022. ápr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Házibulin, de igazából egy nagyobb baráti összejövetel volt. Sem ő, sem én nem voltunk barátai a házigazdának, mindkettőnket a saját barátaink vittek el.

Én 17 voltam akkor, ő 21.

(Most 25-29)

2022. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Buszon
2022. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

Pub-ban

Beszélt az exemmel hogy nyomulhat e rám, az exem igent mondott.

2022. ápr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Közös hobbi miatt ismertük egymást évek óta, aztán hirtelen tök egyszerre egymásba szerettünk. 18 és 29 évesek voltunk, 22 éve vagyunk házasok.
2022. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Közös barátokkal leültünk egy este meginni pár italt. Egyből kölcsönös lett a vonzalom. Nekem le kellett zárnom az akkori párkapcsolatom (nem miatta lett vége, de megadta a végső lökést), tehát ezután az este után még hetek teltek el, mire össze is jöttünk. Én akkor 22 voltam, ő 27.
2022. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Itt. Első személyes találkozás egy Penny parkolóban volt,ahonnan átsétáltunk egy étterembe.
2022. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Laylah ***** válasza:

1.: közös ismerősök által, elkérte az MSN címemet és ott kezdtünk el beszélgetni. Egyébként fogalmam nem volt, hogy ki ő, ő már látott engem. :D

2-3.: őket az akkori MGC oldalon (Magyar Gothic Club).

4.: Egerben, valami eldugottabb részen iszogattunk szobatársammal, és épp arra járt egy társaság, elhívtak asszem a Bíborosba.

5.: World of Warcraft.

6.: Sajó parton voltunk sátorozni, a szervező két baráti társaságot hívott el, ott ismerkedtünk meg (és jöttünk is össze).

7.: FB csoportban.

8.: Szintén FB csoport, Pesten Hallottam :D

9.: World of Warcraft, bő 4 éve vagyunk együtt. :)

2022. ápr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8:


De ugye nem a Pennys étterembe vitted? :D

2022. ápr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!