Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan, aki itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki itt a Gyakorin ismerkedett meg a barátjával/párjával/jelenlegi feleségével, férjével, stb? és most is együtt vannak-e? és hogyan történt ez?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy lehetséges-e....


itt olyan párt találni, aki a barátom/párrom/szeretőm, stb..... lehetne?


ti hogyan csináltátok?


mennyire biztonságos az fajta ismerkedés ezen az oldalon?


mióta vagytok együtt?


életkort is írjatok, ha nem baj, és fiu vagy lány vagytok-e?

köszi :)



2015. jan. 1. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem, már nem.


Ok? Kiderült, hogy homlokegyenest eltérőek vagyunk rengeteg dologban.


2.Az egészben nem voltunk biztosak már az elején se. Amolyan összetákolt kis kapcsolatocska volt ez, ami jól jött, mert legalább láttam pár dolgot amit eddig még nem. Ami segíthet későbbi életm során. De sajnos rossz dolgokra is rájöttem: 1.rosszul csókolok 2.felszínes vagyok 3.még vagy 10 szűrőt létre kell hozzak az ideális partner megatláláshoz.

2015. jan. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

van (sajnos)


egyátalán nem biztonságos oldal.

2015. jan. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Igen, lehetséges.

Nekem már jött össze szex és párkapcsolat is.

A szex csak egyszeri volt a nagy távolság miatt, de akár többszöri is lehetett volna, ha közelebb lakunk egymáshoz. Úgy alakult ki, hogy spontán elkezdtünk beszélgetni, megismertük egymást, képcsere, stb.

A párkapcsolat nem volt tartós és komoly, a lány írt ki ismerkedős kérdést, arra írtam.

Most úgy néz ki össze fog jönni még egy párkapcsolat, vagy barátság extrákkal, ez is egy ismerkedős kérdésre való válaszolásommal alakult ki.

Szerintem biztonságos, legalábbis férfi szemszögből, nőként nyilván vannak veszélyei a dolognak.

22/F

2015. jan. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nőnek adják ki magukat itt. Aki kepcseret mond, vagy véleményt kér és nőként ír az szinte tuti hogy pasi. Általában kapsz egy farokrol képet, nem igazán megbízható, stílusból le tudod venni
2015. jan. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4: Az nyugtasson meg, hogy az a gyökér, aki nőnek állítja be magát csupán azért, hogy mindenkitől képeket tudjon kiszedni, az látens homokos.
2015. jan. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Én egyszer megismertem innen egy csajt.


Most nem írom le a sztorit de annyi a tanulság: Itt elég gáz emberek vannak 90%-ban, és nem szabad megbízni senkiben. Ha nagyon ismerkedni akartok, menjetek el valami klubba, hobbi révén, stb, de ne neten ismerkedjetek és azon belül pláne ne itt! 24/F

2015. jan. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

# 6 leírnád röviden a sztorit nekem priviben?

:)


csak tanulságképpen jó lenne

2015. jan. 1. 12:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Tényleg sok a kamu.

Eddig 1 lánnyal találkoztam innen, minden szép és jó is volt mindaddig amíg ki nem jelentette, hogy ő kiköltözik külföldre diploma után. Ez még/már tavaly volt :)

2015. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Én itt ismertem meg a barátom 2éve, és ma is együtt vagyunk. Róla írtam ki egy kérdést itt, és pont rátalált és valaszolt! Nem terveztük hogy összejövünk, egyikünk sem gondolta volna hogy ez lesz, imadjuk egymast :D
2015. márc. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
75%

Igazából itt gyk-n szerintem lehetetlen ha semmilyen szinten nem ismeritek egymást, sokkal rosszabb interneten ismerkedni mert az illető bármit mondhat magáról, de ha 2-3 hónapot beszéltek és valamit felhozol és nem ért vele együtt vagy ilyesmi simán kibújik a szög a zsákból, hogy rengeteg időt pazaroltál el rá, de nem kell mert megmutatta valódi énjét, és nem tetszik. Szerintem ha párt keressel akit szerethetsz és hozzád passzol csak akarnod kell, és mivel minden okkal történik, ezért kifog nyílni a szemed hogy mennyi lehetőség van körülötted, és ha nincs akkor, sem kell csüggedni egy hatalmas véletlen által talán megtalálod a párodat.

Ha meg szeretőt keressel egy alkalmasat itt is találsz meg igazából bárhol.. :D


18/L

2015. szept. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!