Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szomszed faluba lakik, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomszed faluba lakik, hogyan keveredjek vele valahogyan ossze ha soha nem latom? Minden este vele almodok, valamit csinalnom kell!

Figyelt kérdés

Latasbol reg ota ismerjuk egymast mert egyutt jartunk altalalosba es egy evvel idosebb tolem. Tavaj valahol latott de akkor még nem tudta hogy ki vagyok mert nem ismert meg ,volt egy kozos ismerosunk vele keresztul felvette velem a kapcsolatot aztan kiderult hogy kik vagyunk stb beszelgettunk talalkoztunk 1x, nehezen de bele mentem. Nagyon tetszettunk egymasnak terveztuk a kovetkezo talit, (nem birtam ki hogy ne) ismerkedni szeretett volna velem. O nekem olyan fiu volt egesz eletemben akivel en egy eletet le elnek annyira biztonsagod ad a jelenlete. Utana problemak adodtak megszakitottuk egymassal a kapcsolatot es tavaj nyar ota nem beszelunk, le vagyunk egymasnak tiltva.

Azota se tudom kiverni a fejembol ezt a fiut. Tudom hogy o is gondol ram. De igazabol az tortent, hogy en ugy talalkoztam vele nagy nehezen, hogy tudtam hogy egyutt el egy novel, de ez nem randi volt hanem tobben voltunk azon a helyen csak nem birtam ki hogy ne menjek mert nem hagyott beken, mert erezte o is hogy en is akarnam ot ha nem lenne neki az a no.

Ki mentem, elmondta hogy csak ossze keveredett vele regen egy szerelmi csalodasa utan es azota vele ragadt ahogy teltek az evek. Mar ossze is koltoztek a fiu csaladjanal laknak.

Aztan a no eszrevette hogy beszel velem ,es akkor szakitottuk meg a kapcsolatot. Tudom hogy nekem nem kene akarnom ot, foleg nem ezek utan hogy amint megtudta a no hogy talalkoztunk es beszel velem, meg se beszeltunk semmit csak letiltottuk egymast. Gondolom a kozos ismerosunkon keresztul akart velem beszelni utana de azzal a kozos ismerossel is megszakitottam a kapcsolatot mert atverve ereztem magam. Nem hagytak beken, hogy menjek ki hozzajuk beszelgessunk , aztan amikor baj van eltunnek.

Es en azota se tudom kiverni ot a fejembol. Sehol nem is latjuk egymast, pedig 2 percre lakik a szomszed faluba de en csak busszal jarok, o meg csak kocsival.

Mostanaban minden este vele almodok, mintha meg lennék rontva, nem akarok ra gondolni es akkor is o jar az eszembe.

Haragszok is ra, de meg is tudom erteni hiszen egyutt el azzal a novel, nem is ertem hogy gondolta hogy majd talalkozgatunk mikor a no otthon van? De azt viszont nem tudom megerteni hogy szo nelkul amikor kiderult hogy talalkoztunk hiaba csak baratilag, szo nelkul letiltott....pedig hidjetek el o nem olyan fiu aki semmibe nezett engem! Nem akart megbantani csak hirtelen nem tudta mit tegyen.

En ezzel a novel amugy szoktam talalkozni, neha egy busszal jarunk egy nagydarab 100 kilos asszony felek tole, még szerencse hogy nem tudja ki vagyok. Ez a fiu is fel tole az 100%.

Meg sajnos a nonek a lany unokatestvere, ennek a fiunak az egyik baratjaval el , ok hoztak ossze oket ..azok is ilyen nagydarab 100kilos undorito banda, ez a fiu nem tud onnan kiszalni mert meg vernék pedig o egyaltalan nem olyan mint ok.

Mit tegyek? Felejtsem el?

Vagy hogyan fussak vele ossze hogy ujra lasson es ujra ne hagyjon bekem? Eskuszom minden este vele almodom


2022. ápr. 5. 22:01
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
O volt ertem jobban odaig, en nem is csak ugy voltam vele "jo beszelgetek vele" , aztan meg teljesen magaba bolonditott amikor meglattam
2022. ápr. 5. 22:05
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Felejtsd el! Hidd el, hogy ő pont olyan, aki semmibe vesz téged, titokban szeretett volna összejárni, ahogy kiderült, már nem akar. Ha érdekelted volna nem lenne TAVALY! óta még mindig vele.
2022. ápr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem vett semmibe, még csak meg sem probalt csokolni sem annyira tiszteletben tartott. Nagyon fel attol a notol azert tunt el egybol.

Tudom hogy csak ugy tunik titokban akart velem szorakozni de nem...nem tudom mi lenne ha ujra valahogy osszefutnank de azt tudom hogyha talalkoznank es erezne hogy el tudna magat kepzelni velem, azonnal lepne

2022. ápr. 5. 22:16
 4/15 A kérdező kommentje:

Olyan csalad a no bandaja hogy 100kilosak mind kotekednek mindenkivel, egyik sem dolgozik sehol. Nem tartozik ram, nem is erdekel de en ebbol is gondolom hogy fel toluk....

A fiunak tisztesseges csaladja van, tenyleg peldaerteku a csaladja! Nem ertem hogy keveredett ossze egy ilyen novel

2022. ápr. 5. 22:18
 5/15 anonim ***** válasza:
Ezt honnan veszed, egyáltalán miért félne a nőtől? Az embereknek szabad akarata van, attól, hogy 100kg-os egy nő nem fog verekedni, ha meg igen, akkor fel kell jelenteni a rendőrségen, miután kilép a kapcsolatból.
2022. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Tudom hogy fel tole. Ez a no egy eroszakos, nagyszaju undorito no.

A fiu meg ennek az ellentete

2022. ápr. 5. 22:25
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Istenem, szerinted ha annyira szeret akkor miert tiltott le!? Miert nem vagy most vele? Ja tudom, be van xarva a baratnőjétől. :D bocsi de mert köver valaki meg lehet egy nyúl, alárendelt egy kapcsolatban. Te a sajat félelmeidet vetited ki es nagyon eloiteletes vagy a tulsulyosakkal szemben. Feltetelezesekbol szovogetsz torteneteket. Kicsit gondolkodj el azt javaslom.

Higgyétek nem hidjetek stb.

2022. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Ugyan már, magához költöztette a csajt, nincs ebben semmi kényszer! Csak becsapod magad. Nem gondolod, hogy a példa értékű család nem utálta volna ki, ha olyan lenne, mint amit gondolsz róla.
2022. ápr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mindegy koszi

Sziasztok

2022. ápr. 5. 22:39
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Én is álmodtam ezt meg azt, de nem következtetek ki belőle semmit. Az álom azt csak álom, semmi több. Biztos sokat gondolsz a srácra ezért vele álmodsz, logikus.
2022. ápr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!