Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » November 30-a óta ismerem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

November 30-a óta ismerem a páromat, eleinte minden tökéletes volt, hozott virágot, csokit, gyönyörű karkötőt kaptam tőle karácsonyra. Szerintetek alap dolog lenne hazavinni a barátnődet, főleg este????

Figyelt kérdés

December vége fele átmentem hozzá, bemutatott a szüleinek, én is bemutattam őt a szüleimnek. Utóbbi időben csak én mentem hozzá vonattal...(Ácson lakik, én Tatabányán). Nincs semmi bajom a vonatozással, mert tök szívesen elmegyek vele, de egyszer se ajánlotta fel,hogy hazaviszlek vagy elmegyek érted, addig is együtt lehetünk.

Előző barátnőjének se jogsija, se kocsija nem volt és őt furikázta, mondtam neki,hogy nem várom el,hogy engem is furikázzon, mert tényleg vonatozok..rendben van,hogy távolság van köztünk, de szerintetek alap dolog lenne hazavinni a barátnődet, főleg este????


2022. jan. 16. 11:20
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Nem egyszer elmondtam neki ezt és megmondta, hogy előző barátnőjét furikázta és nem fog taxist játszani...nem várom el,hogy mindig hazahozzon vagy eljöjjön értem,de jól esne...a gesztus!
2022. jan. 16. 11:21
 2/28 anonim ***** válasza:
11%
Amíg nem telik el bizonyos idő, addig légy türelmes! Biztosan szeret téged, de nem akar csalódni.
2022. jan. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
Ne menj helybe! Ha akar valamit, menjen ő. Ugyanolyan messze van.
2022. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%
3.válaszadóval egyetértek. Menjen ő. Majd akkor kiderül mennyire fontos neki ez az egész.
2022. jan. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Mondtam neki,hogy nyilván nekem is és neki is kell jönni...hiszen kell ebbe is kompromisszum...ők kertes házba laknak, mi tömblakásba...és megmondta, hogy tömblakásban nem lehet semmit csinálni (szexre gondolt)...nem egy szobában vagyunk a szüleimmel, meg lehet simán oldani. Náluk lehet nyugodtan szexelni nappal is. Múltkor átjött ő délután, filmeztünk, pletykáltunk.
2022. jan. 16. 12:13
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom összeköltözni meg nem akar mert igy neki teljesen kenyelmes és jo
2022. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Elég új a kapcsolat, kb. hat hetes, ekkor még kezét-lábát törnie kellene érted.
2022. jan. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
6-os kérdező: Már szilveszterkor mondta, hogy költözzünk össze, menjünk külföldre (ide-oda, sorolta az országokat), de haza hozni nem tud... alap dolog lenne hazavinni a férfinak a párját?
2022. jan. 16. 13:23
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
Én nem foglalkoznék vele, az előző nő ért annyit te meg nem?!
2022. jan. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
6-os kérdező: Össze akar költözni, de Ácson!!! nem kérdezi meg,hogy nekem jó-e az a hely (iskola,munka miatt, mivel még egyetemre járok, ő ott dolgozik)
2022. jan. 16. 13:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!