Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy csinos nő kis nő tetszik,a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csinos nő kis nő tetszik,akivel utazok a villamoson.Próbálok mindig szemezni,de nem sikerül.Mindig máshova néz,direkt.Múltkor az ajtó elé álltam, amikor le akart szállni.Kikerült, nem nézett rám.Ugye, nem tetszem neki? Nem érdemes reménykedem?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 6. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
UR creepy af
2022. ápr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
A remény szikrájának is fényévekre kéne lennie tőled.
2022. ápr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%

1.: Állíts a telefonodat úgy, hogy 1 perc múlva csörögjön!

2.: Állj a nő mellé!

3.: Mikor csörög vedd fel, és kezd beszélni, mintha egy haveroddal beszélnél! Mond, hogy épp utazol, igen a villamoson, és igen ott a nő akiről már meséltél, de nem merted megszólítani, idáig...mostanáig. Majd tedd le a telefont, és köszönj neki! És figyelj, hogy hallja a beszélgetést!!!


Sok sikert töki!

2022. ápr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Ez valójában aranyos az élőben ismerkedés, ha korban illeték, és nem 40 évesen akarsz egy 18 éves lányát.


Egyszerűen szoltsd le, ha azt mondja, hogy nem, akkor meg ne erősködj, fogadd el. Nem kell ezt túl bonyolítani.

2022. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
"Csinos nő, kis nő" - indokolatlan szóismétlés. Meg milyen az a "kis nő"? Alacsony? Esetleg Kis a vezetékneve?
2022. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Edricus...Ezt vidéken szokták használni."Milyen csinos kis nő"
2022. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

6.


Feltételezem ez inkább valami szubkulturális jelenség lehet, mert vidékiként még nem hallottam ezt így mondani.

2022. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokszor hallottam, amíg vidéken éltem. Már vagy 15 éve is.
2022. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

#3

Ez r0hadt creepy, az első mondatnál leszállnék vagy átmennék a jármű más részébe szerintem.

N

2022. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ilyennel a mai felvilágosult korban nem érdemes próbálkozni, mert hamar kimennek a yardok. Oké, hogy rendesen, kultúráltan közelítenéd meg a nőt, de a mai nők erre már nem vevők a jogaik miatt.
2022. ápr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!