Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes lehet kimondanom vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lehet kimondanom vagy nem?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy olyan pasiba, akinek tetszem, de nem tudom hogy akar-e többet tőlem.

Elég lassan alakulnak mostanában a dolgok, de úgy érzem szerelmes vagyok.

Gáz lenne ha kimondanám neki hogy: szeretlek?

Vagy ez elriasztaná?


2022. ápr. 4. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd ki. Egyelőre ne.

Nem írtad le, mióta tart a kapcsolat. Adj neki időt.

Aki még nem tudja, hogy hányadán áll önmagával,

megriad és menekül.

2022. ápr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Igeeen :)


29/F

2022. ápr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne, elriasztanád. (Tapasztalat)
2022. ápr. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg, míg ő mondja ki. Tapasztalat, hogy megijednek a pasik.
2022. ápr. 5. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,elriasztaná (szintén tapasztalat).
2022. ápr. 5. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne így mondd...

Ezzel lehet hogy el fogod ijeszteni

2022. ápr. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Már csak azért is érdemes várnod még, mert lehet, hogy ez csak egy fellángolás a részedről, mely elmúlik, ha jobban megismered. Mindez persze nem azt jelenti, hogy ne kezdeményezhetnél egy randit nála. Manapság ez már egyáltalán nem számít cikinek egy nő részéről. Nyugodtan hívd el egy sétára vagy egy teázóba, abból baj nem lehet, és semmiféle elköteleződést nem jelent. Ha visszautasít, akkor legalább tudod, hogy biztosan nem akar semmit tőled, így tiszta víz kerül a pohárba. Ha pedig belemegy, akkor alkalmad nyílik kicsit jobban megismerni. Szóval ezzel a lépéssel csak nyerhetsz.
2022. ápr. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
22%
Ne ne ne! Én most olyan helyzetben vagyok, hogy szétvet a fájdalom. Regényt lehetne írni arról, amibene vagyok. Ne mond ki, határozottan állítom, hogy meg fog ilyedni és lehet megszakítja veled a kapcsolatot.Én egy pasival kezdtem el ismerkedni, akit 2 hónapja ismerek. Nagyon jól éreztük magunkat egymással. Elég sokszor hangot is adott neki. Sosem mondta, hogy szerelmes lenne, de éreztette velem, hogy nagyon jó velem,hogy imád, hogy velem a jövőt is eltudná képzelni. Tényleg, minden csodás. Aztán egyszer rákérdezett, hogy szeretem őt? Ezt így alig 3-4 hét után SE! Mire én: ugy érzem, egy ideje elkezdtem érezni irántad. Nem kérdeztem tőle vissza semmit, magától mondta, hogy ő is hasonlóan érez irántam. Teltek a napok, hetek, lassan két hónapja. Minden szuper, csodás. Aztán egyik nap, megkérdezte tőlem, hogy őszíntén, Én mit érzek iránta? Válaszoltam: Hogy nagyon jól érzem magam veled, és kezdenek alakulni az érzéseim. Csend! Kérdezem: te nem érzel semmit? A válasz nem volt. AMi megdöbbentett. Hogy hogy nem érez semmit, amikor eleve azt ÉRZI, hogy imád, minden megvan bennem amire ő vágyik, akar engem, és minden alkalommal amikor csak lehetett velem akart lenni. Napi szinten 3x4x5x hívott. .... Ki érti ezt? Mert én nem. Aki iránt semmit sem érzel, nem fektet ennyi energiát a másikba. Nem oldja meg, hogy amikor csak lehet, lássa a másikat, akkor is, ha szinte semmi ideje. Még is megoldja. Aztán mondtam neki, hogy menjen el, ha úgy érzi, hogy itt vége mindennek. 4 nappal később felhívott, hogy átjönne, mert megérkezett az alkatrész a laptopomhoz, amit rendelt. Át jött. Beszélgetni kezdtünk. Azt mondta, fogalma sincs mi van vele, mert minden amit mondott, akkor teljesen komolyan gondolta, és vágyik rám, semmi sem volt hazugság. Nem tudja, milyen gát van benne. Aztán egyszer csak tudod mit mondott? És ez itt a lényeg. "Azt láttam, hogy te már táplálsz irántam érzelmeket. Én viszont még nem. Miért nem? Így átverem őt? " ÉS ezért szakított velem. Aztán az nap, mikor átjött az alkatrész miatt, a nagy beszélgetés után, megkérdezte, hogy megölelhet e? Megölelt. Mielőtt kilépett volna az ajtón, oda hajolt, és váratlanul megcsókolt. Időt kért, mert azt mondja, sokminden van a fejében. Azért írtam ezt le neked, és neharagudj, ha hosszúra sikerült... De lásd ezt a kibontakozó kapcsolatot, és tanulj mások esetéből. Ő megijedt másfél hónap után, hogy én érzek, de ő még nem, ezért inkább kilépett, mert azt érezte, ezzel nekem hazudik. Mutass ki felé nyugodtan törődést, érdeklődést, kedvességet, de komoly szavak ne hagyják el a szádat. Ne lássa rajtad azt, hogy oda vagy érte. L/29
2022. ápr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy nem randiztok meg semmi ilyenek, nem rohanunk le embereket. Mert olyan szempontból nem ismered.
2022. ápr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!