Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elküldtem, de hiányzik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldtem, de hiányzik, vélemények?

Figyelt kérdés

Hello,


Együtt dolgoztunk és mesélt valamit ami miatt nagyon ideges volt én pedig nem adtam neki 100%-ig igazat. Ezen ő nagyon kiakadt, és faképnél hagyott (meló vége volt, együtt szoktunk menni az öltözőkig, utána meg szoktuk egymást várni és együtt jövünk haza) Picivel később én is elindultam az öltözőbe, de én még így is hamarabb átöltöztem és hazajöttem egyedül, bezártam az ajtót, a kulcsot benne hagytam a zárban. Kopogott, csöngetett, verte az ajtót, ez ment 1 percig aztán kinyitottam. Leültem a géphez, mert még mérges voltam amiért otthagyott, idejött 2x kikapcsolt a monitort, én vissza. Fújta a magáét én vagy nem válaszoltam vagy csak szűkszavúan. Erre kihúzta a hosszabbítót (amiben a számítógép kábelei vannak bedugva) a konnektorból. Én minkét dolgot elmondtam már neki, hogy ilyen ne forduljon elő többet, mármint, hogy ne hagyjon faképnél, ne drámázzunk főleg munkahelyen, illetve a számítógépet se húzza így ki mert több, mint egymillió forint. Mondtam neki, hogy menjen el, mondta, hogy nem megy, mondom akkor összeszedem a cuccait, elkezdtem berakni szatyorba a cuccait, ekkor nekem támadt, durva sebek is vannak rajtam én megvédtem magam, aztán lenyugodtunk, összeszedte a cuccait és elment. Igazából nekem tényleg ő az igazi, mert teljesen önmagam vagyok mellette, el sem tudom képzelni nélküle az életem. Szerintem túl lett reagálva az egész hazajöttünk mindketten én pár óra alatt lenyugodtam volna és elfelejtettem volna az egészet, de végül így alakult. Vagy az apjához vagy az anyjához ment egyébként. Egyikünk sem kereste a másikat. El sem tudom képzelni nélküle az életem, tényleg teljesen önmagam vagyok mellette. Illetve én azt mondtam, hogy menjen el/költözzön el, azt nem mondtam, hogy szakítani is szakítok, bár ebben a helyzetben ez kb. ugyanaz talán. Ha abból indulunk ki, hogy ő is legalább annyira szeret engem, mint én őt és ő sem szeretné, hogy vége legyen, akkor kinek illene/kellene ilyenkor keresnie a másikat először? Ha nem keressük egymást akkor leghamarabb 19-én találkozunk a munkahelyen elvileg.



2022. ápr. 13. 15:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó okod volt rá, hogy elküldted. Maradjon is ez így. Majd találsz olyat, akivel jó lesz.
2022. ápr. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!