Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiatal férfinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiatal férfinek van saját lakása akkor nagyobb a valószínűsége hogy hosszabb távon vele maradsz és nem akarsz mást ha szereted is őt?

Figyelt kérdés
A saját lakás az biztonság érzetet nyújt? Szívesebben maradnál ilyen férfival hosszabb távon együtt ha amúgy minden más is jó vele?
2022. ápr. 15. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Exemnek volt sajat lakása. 2 év utan megis szétváltak útjaink.

Férjemnek nem volt semmije, csak egy 20éves autoja és egy 30m2es albérlete. Ma már 7 éve élünk együtt, 2 éve hazasokkent a saját hazunkban.

2022. ápr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van saját lakásom, ez nem fog senki mellett tartani. Csak az tart valaki mellett, hogy szeretem.
2022. ápr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Laylah ***** válasza:
84%
Ha szeretem és nem akarok mást, akkor nem tök mindegy, hogy van-e lakása? Ha nem akarok elmenni (100%), akkor nagyobb a valószínűsége (100%<), hogy nem fogok akarni elmenni, ha van lakás? :D Van nagyobb nem a nemnél (kivéve a caps lockosat)?
2022. ápr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A saját lakás kényelmes nyilván, sok szempontból. De nagyon kevés ahhoz, hogy valakivel ez tartson össze.
2022. ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy minden jó vele, akkor persze, hogy együtt maradnék vele hosszabb távon. A lakástól függetlenül.
2022. ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha ugyanaz az ember lenne lakással és lakás nélkül, nyilván a lakásost választanám, de két ember nem lehet ugyanaz akkor, akkor sem, ha sok egyforma tulajdonságuk van, és a lakás az utolsók közt lenne a döntésben..
2022. ápr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ad hozzá, de nem csak ezen múlik. 28 évesen lett saját lakásom részben családi segítséggel is. Azóta leginkább az érződik, hogy előtte gyakran történt tetszettem valakinek, de amikor ismerkedéskor megtudta albérletben lakom lakótárssal, akkor otthagyott. Na mióta van saját lakásom, azóta sokkal ritkábban hagytak így ott ismerkedéskor. Szóval ez sok nőnél mégis erős elutasító tényező. Most van párom egyébként, már azután ismertem meg, hogy lett lakásom. De előtte is voltak barátnőim, tehát tényleg nem csak ezen múlik minden nőnél.
2022. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem van sajatom,szoval egyaltalan nem erdekel hogy a ferfinak van e.

Bar ha nem lenne nekem,akkor se erdekelne.

A baratom albiban lakik.

2022. ápr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem ezeket a kérdéseket. Más lakása nem az én lakásom, annyi közöm van hozzá, mint egy szállodai szobához. Normális ember sosem fogja hagyni, hogy közöm legyen hozzá. Attól, hogy a páromnak vannak dolgai vagy van pénze, senki sem mondta, hogy rám fogja költeni vagy nekem fogja adni. Mivel nem nyaloncokkal jövök össze, el is várom ezt tulajdonképpen. Másrészt nekem is van lakásom, ami viszont tényleg az enyém. Nem igazán hat meg, hogy más mit kezd a saját tulajdonával.
2022. ápr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9. Tőled szegényebb emberek között sokat jelenthet az, ha valakinek nem kell fizetnie a lakhatásért, mert a párja lakásában lakhat. Spórol havi 50-100-150 ezer albérleti díjat. Max a rezsi felét fizeti.
2022. ápr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!