Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy egy fiú(ind...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy fiú(indiai) egyszer azt mondja, hogy komolyan gondolja, egyszer azt, hogy csak viccel?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom, eldonteni. Nagyon felenk vagyok, rakerdezni nem merek. Viszont valahogy ki akarom deriteni, hogy most mit gondol rólam, mert nem jó sokat várni, nagyon nehez elviselni, ha valaki csak szorakozik valakivel...
2022. ápr. 21. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fél kiadni az erzelmeit ezert elbagatelizálja.
2022. ápr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja, én is erre gondolok. Viszont kíváncsi lennék, h mit akar. Nyilvan úgy menne a legegyserubben, ha megkerdeznem, de ahhoz nincs elég batorsagom
2022. ápr. 21. 19:21
 3/11 anonim ***** válasza:

Azon kivul hogy indiai, milyen vallasu? Mondjuk vallastol fuggetlenul hamar hazasodnak,ha epp a mama nem keritett mar valakit,nem mindegy az sem milyen korosztalyrol beszelunk, hany eves?


Magara a kerdesedre a valasz,sokat leszurni nem lehet ebbol,hogy milyen is a Ti kapcsolatotok, de az biztos, hogy neked kellene erot venned magadon es beszelni vele nyiltan, ne felj a kovetkezmenyektol.

2022. ápr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A vallás az mindegy, idejottek Europaba, mondtak is, hogy szeretik az elvezeteket... parszor találkoztunk már, és regebben többet beszéltünk, most meg már kb hét hete semmi. Többször mondta h tetszek neki, és többet akar. Kicsit kéretni szoktam magam, ezek után szokta általában mondani h csak viccel. Nagyon frusztral h nem tudom, mit erez irantam...
2022. ápr. 21. 21:32
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja meg mondta h nem akar elokotelezodni, remélem nem csak alkalmi kapcsolatot akar. Na mindegy
2022. ápr. 21. 21:32
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha kereted magad akkor megis miert csodalkozol..

Teljesen felesleges taktikazni, felnott emberek mar nem jatszanak ilyet, vagy akarom vagy nem es ennyi. A nem akar elkotelezodni pedig pontosan azt jeletni,hogy nem fogta meg benned semmi annyira,hogy barmi komolyabbat akarjon, amig tart addig tart,de ne szamits semmi tobbre. Viszont mivel nem ersz annyit igy a taktikazasoddal nem fog semmit kezdeni csak keres mast akivel nem kell annyit kinlodnia.

2022. ápr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ő sem tudja, hogy mit akar, vagyis csak élevezkedni, mint ahogy említette is. Ha neked ennyi elég akkor hajrá, de komolyat ne varj.
2022. ápr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
vallásosak.. Feleség csak saját fajtájukból.
2022. ápr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van, csak már elhittem, h szeret, mert többször irta. Kicsit nehéz most, de qz a legjobb ha olyan valakire várok, aki kész elkotelezodni is.
2022. ápr. 22. 08:57
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Közülük sem valami soknak van europai arcszerkezete.
2022. ápr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!