Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok, nagyon szeretnék családot, de úgy érzem, hogy nincs olyan, akivel összetudnám kötni az életem. Minden kapcsolatomban az első két hétben voltam boldog, aztán azt éreztem, hogy egyedül akarok lenni, pont ezért nem is volt igazán komoly kapcsolatom. Már egy ideje egyedül vagyok, mert nem akarom senkinek húzni az idejét, nem akarok senkivel szórakozni. Szerelmes sose voltam, pedig vannak érzéseim. Mi bajom lehet?

2022. ápr. 22. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Pont leírtad. Az a bajod, hogy nem vagy képes szeretni.
2022. ápr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem láttam, hogy meg jelölte volna milyen nemű, mert az is számíthat egy ilyen családalapítási dologban. Gondolom ebben egy férfinak előnye van... Különben meg miért nem elég ha tisztességes fizetése van valakinek és szeret is? Amúgy meg ha nagyon egyedül akarsz lenni ott a lombik program
2022. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kérdésben is hasonló a helyzet, szóval nem vagy egyedül ezzel: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..
2022. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha sose voltál szerelmes, ovis korodban se, tinédzser korodban se, akkor kötődési félelmed van egész kicsi gyerekkorodból, akár csecsemőkorodból. Valamiért nem kaptad meg a kellő figyelmet a szüleidtől egy fontos időszakban.


Ha voltál szerelmes, csak most nem tudsz az lenni, akkor pedig nem vagy még túl az előzőn vagy annyira bezárkózva élsz, hogy nem ismersz meg új embereket és ezért nem tudsz szerelmes lenni. Valahol olvastam, hogy a szerelem mindig kívülről jön, tehát nem abban a körben leszel szerelmes, ahol már mindenkit ismersz 10 éve és bizony ha nem ismersz meg új embereket, szerelmes se igen leszel.

2022. ápr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!