Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megeri úgy együtt lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megeri úgy együtt lenni valakivel hogy nem vagyok bele szerelmes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kezdem az elejen, 20 éves vagyok, lány. Nem rég ért véget egy elég hosszú és toxikus kapcsolatom, ő volt az első komoly barátom, gyerekszerelmek meg egy kapcsolat volt közben de mindegy is. Megismertem egy srácot 3 hónapja, nagyon rendes, nagyon okos, magas és a többi. Mintha az idealomat irtak volna le vele. Nem feküdtem le vele ez idő alatt, nem véletlen. Nem érzem azt a nagy szerelmet, a nagy lángot, azt hogy át akarnék hozzá menni, azt hogy hiányozna minden pillanatban. Az elejen se éreztem de akkor úgy voltam vele hogy majd még ez alakul, és hogy nem kell egyből rozsaszin kodnek lenni. Mondtam neki, hogy nem vagyok bele szerelmes, de nem értette meg, és mondta hogy ő adna meg egy esélyt nekünk, és azóta megint talalkozgatunk, de egyeltalan nem érzem hogy letepnem róla a ruhát, hogy pillangók vannak a gyomromban. Nem akarom szediteni ot, de nem tudok rá úgy nézni mint a pasimra, max a barátomra. Ugyanakkor 20 evesen egyeltalan nem akarok már kalandokat (nyilvan nem esküvőre vagyok ennyi idősen meg gyerekre, raer az 10 év mulva) hanem egy hosszú és egészséges kapcsolatot amit vele el is tudnék képzelni, de így nem megy hogy nem érzem azt a lángot. Pedig ő nagyon szerelmes belém, mondta is..

Nem tudom mi legyen, tanácsok?



2022. márc. 19. 15:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy egyetemre járok, ott ismerkedtem meg vele.

Heti 2-3x szoktunk találkozni, mindig mondja hogy menjek fel hozzá de mint írtam ha nem vonzodom hozzá lefekudni se szeretnék vele, de ezt se szokta megerteni, sőt még is szokott sértődni.

Ő 21 éves

2022. márc. 19. 15:26
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Tökmindegy, ha vele leszel, megjelenik valaki, akibe beleszeretsz. Akkor azon gondolkodsz majd,hogy mi lett volna, ha nem lettél volna vele.

Ha nem leszel vele, majd osszejossz mással,akkor majd azon tanakodsz,mi lett volna ha vele vagy.

2022. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Anyagilag megéri.
2022. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kettes: sajnos volt már ilyen, bár utólag nem bánom hogy nem jöttem össze azzal aki tetszett mert az is toxikus lett volna, persze nem csaltam meg őt, nem történt köztem meg kozotte semmi, csak beszélgettünk.


Harmas: köszi, de nem vagyok raszorulva senkinek a penzere, mellesleg o is a szüleivel el meg, és én is

2022. márc. 19. 15:32
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg még nem vagy túl az exeden, vagy ha már túl is vagy akkor sem állsz készen egy új kapcsolatra.

Ezzel semmi baj nincsen, de ne hitegesd a pasit. Mondd el neki hogy te csak barátként tekintesz rá, így ő is tovább tud lépni és keresni mást

2022. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszi! Az a baj, hogy miután szakítottunk (en szakítottam vele mert megcsalt, majd megint osszejottunk, utána szintén megcsalt, nagyon hosszú sztori) annyira fura volt egyedül és megijedtem hogy mi lesz ha mar sose lesz senkim és sose fogok találni olyan valakit aki tisztel engem és én is szerelmes vagyok bele. Sose gondoltam volna, hogy 20 evesen felni fogok az egyedullettol, en aki 15 éves kora óta egyedül ment mindenhova, és imádta a saját maga társaságát. Egyszerűen felek, hogy mi lesz ha nem lesz már senkim, ez is normális? Mert kezdem nem annak érezni
2022. márc. 19. 15:46
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg az előző toxikus kapcsolatod összeört benned valamit. Egy ilyen után lehet, nem ártana pár ülésre elmenni pszichológushoz - akkor sem, ha úgy érzed, túl vagy rajta.

Nekem volt egy barátnőm, akinek ez segített évek után végleg túllendülni. Nem volt már rég szerelmes az exébe, nem is vágyott rá, az egyedülléttől sem félt, de belül eléggé marta. Elment pár alkalommal (mondjuk ő volt már pszichológusnál más miatt), és rendbe is rakta a fejében a dolgokat.


De a kérdésedre válaszolva: 20 évesen semmiképp se alkudj meg. Nincs miért. Csak magadtól veszed el az időt és lehetőséget a megfelelő partner megtalálásától.

2022. márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Veled semennyire nem járnék, add át lécci a pasidnak az üzenetet:)
2022. márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

6!

Nagyon fiatal vagy még, rengeteg embert fogsz még megismerni, kicsi az esélye hogy egyedül maradj.

Nagyon fontos hogy egyedül is élvezni tudd az életet, hozd ki magadból a maximumot.

2022. márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

7: koszi szepen, lehet tényleg ez lenne a megoldás de nem tudom mennyire tudna nekem segíteni


8: meg jo hogy nem te döntöd el😄


9: köszi, legbelül en is ezt érzem ezért se hiszem hogy felek az egyedullettol:(

2022. márc. 19. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!